top of page

Nadajemy kierunek do Stanicy Wodnej Stranda. Jest to dla nas autorytet w kategorii - przystań.


Nadajemy kierunek do Stanicy Wodnej Stranda. Jest to dla nas autorytet w kategorii przystań.

Mamy nadzieję, że zainspirujemy was do przybycia i skorzystania z naszych usług.

Stacjonujemy w porcie jako firma pod nazwą "Czarter Mazury" czarter-mazury.com Zajmujemy się czarterem jachtów na Mazurach: wynajem jachtów żaglowych, houseboatów, szybkich motorówek i skuterów wodnych. Drogowskazy z centrum Giżycka będą nas prowadzić (jedynie!) przez jeden kilometr do Strandy, ul. Perkunowo 36. Znajdziemy się nad Jeziorem Kisajno, gdzie przywita nas świeży zapach wody i miły powiew wiatru.

Teren zabudowy Portu Stranda przedstawiany jest jako drugi, co do wielkości, port w Giżycku. Miłośników żeglarstwa zapraszamy do wypożyczania jachtów z naszego portu, gdyż pełen jest udogodnień.

Posiada na wasz przyjazd: 100 miejsc parkingowych oraz 30 miejsc campingowych. Marina dysponuje również 200 miejscami, gdzie zacumujecie jachty.

Firmy czarterowe zajmują 135 miejsc- jesteśmy do dyspozycji jako firma Czarter Mazury, począwszy od kwietnia, aż do końca października.

W porcie 30 stanowisk przeznaczonych jest dla stałych rezydentów, 35 wolnych, cumowniczych, a także 12 miejsc do dokowania skuterów wodnych. Żeglarze mogą korzystać tu z wielu udogodnień. Posiadamy nowoczesne wyposażenie- w wodę i prąd na pomoście. Cumujemy na muringach, które są ustawione tak, abyśmy mogli śmiało i zdecydowanie poruszać się w porcie.

Port oferuję ogólnodostępne sanitariaty. W podążaniu za zrozumieniem potrzeb korzystających żeglarzy, jak i tych którzy spędzają tam czas. Sanitariaty zachęcają czystością i panującym tam porządkiem. Udostępniają dodatkowo pralkę i suszarkę. Przy samym brzegu znajduje się tawerna. Przytulna z ogromnym tarasem i wspaniałym jedzeniem umili wam czas spędzony w porcie. Skosztujemy tutaj nie tylko smacznej ryby oraz potraw z grilla, ale także pobawimy się wspólnie z innymi podczas szant na żywo przy pysznych drinkach z tawerny. Nie ominie nas wyśmienita zabawa!

Ponadto, port dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych, również podczas korzystania z wynajmu jachtów oraz tawerny. Taki standard i warunki zachęcają oraz umożliwiają pobyt każdemu. "Czarter Mazury" przygotowany jest do czarteru jachtów osobom niepełnosprawnym, posiadającym odpowiednie uprawnienia. Co więcej, port posiada kilkanaście apartamentów 2-4 osobowych, wszystkie z przepięknym widokiem na jezioro Kisajno. Nacisk położony został na eleganckie wnętrze. Wykonane zostało ono z wysokiej jakości drewna - przestronne i przytulne, a żeby było jeszcze przyjemniej, wdzięku dodaje kominek. Wszystko z myślą, aby osoby wynajmujące czuły się komfortowo. W apartamentach mamy darmowy dostęp do wi-fi i wiele innych udogodnień, które pozwolą osiągnąć nam satysfakcję. Przystań zaprasza nas do siebie przez cały rok. W kolejnej części, nad samym brzegiem jeziora, skorzystamy z kąpieli wodnych w sprzyjających nam ciepłych promieniach słonecznych.

Żeby zwiększyć zasięg atrakcji, po tak mile spędzonym dniu, przenosimy się w miejsce, gdzie spędzimy czas przy blasku i cieple ogniska lub przyjemnym grillowaniu.

Zachęca nas niekończącymi się atrakcjami. Czeka na nas wypożyczalni sprzętu wodnego: kajaków, rowerków wodnych, łodzi do wędkowania. Proponują nam tak wiele, więc korzystajmy z tego jak najwięcej. Stanica Wodna Stranda to godne polecenia miejsce i ciągle dba o swój rozwój. To port posiadający duszę, który warto odwiedzić.


#czarterjachtów #CzarterjachtówStanicyWodnejStranda #StanicyWodnejStranda #wynajemjachtówżaglowych #wynajemjachtówmazury #czarterjachtówmazury #czartermazury #wynajemjachtów #jachtymotorowe #czarterjachtówgiżycko #jachtyżaglowe #wynajemjachtówbezuprawnień #czarterjachtówbezpatentu #wynajemjachtówgiżycko #wynajemjachtówbezpatentu #czarterjachtówżaglowych #wynajemjachtównamazurach #czarterjachtównamazurach #wynajemjachtówmotorowych #czarterjachtówbezuprawnien #portstranda #StrandaStanicyWodnej #GiżyckoStranda

Wyróżnione posty
Podążaj za nami
Ostatnie posty
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Wyszukaj wg tagów
Archiwum
bottom of page