TWISTER 36

TWISTER 36 dane techniczne

TWISTER 36 Czarter jachtów na mazurach​

TWISTER 36

Czarter Jachtów przedstawia kolejną perełkę jaką jest jacht Twister 36.

To zdecydowanie najbardziej komfortowy i  bardzo bogato wyposażony jacht żaglowy pośród innych ofert.

W opinii klientów „ to najlepszy jacht pod względem nautycznym , designerskim i komfortu „ Jacht przyciąga uwagę swoją wielkością i okazałością. Jego cechą charakterystyczną są hydro – skrzydła zastępujące tradycyjne miecze. Dzięki ich zastosowaniu Twister 36 z łatwością stabilizuje się na przechyłach i mimo swoich okazałych gabarytów jest bardzo szybki, zwrotny i sterowny.

Nie posiada on skrzynki mieczowej, co umożliwia żeglowanie nawet na bardzo płytkich wodach. Wyposażony jest w dodatkowe dwa koła sterowe i ster strumieniowy na dziobie. Bogato wyposażone i przestronne wnętrze daje poczucie luksusu i swobody nawet najbardziej wymagającej załodze, a trzy duże, zamykane koje gwarantuję komfort snu i prywatność żeglarzom. Dodatkowo Twister 36 posiada wyposażenie kambuza – zmywarkę do naczyń, kuchenkę mikrofalową, gazową, pompę do wody, wodę zimną i ciepłą, prysznic i osobną toaletę. Obecne jest również ogrzewanie oraz silnik stacjonarny diesel. Załoga ma również dostęp do urządzeń rtv – dvd, tv cd i mp3. A ponad 60 metr kwadratowych żagli daje nam możliwość uzyskania większej prędkość pod czas płynięcia przy słabych wiatrach. 

Jednym słowem jacht jest tak dopracowany i zaprojektowany, by komfort i poczucie luksusu nie omijało załogi. Z Czarter Jachtów na Mazurach i Twister 36 oderwiesz się od rutyny dnia codziennego, zrelaksujesz się i wypoczniesz podziwiając piękne szlaki mazurskich jezior. 

TWISTER 36 - Wyposażenia jachtu:

  • Wc ze zbiornikiem – kabina, ciepła woda, prysznic, echosonda, instalacja wody pitnej, ogrzewanie

  • Napełniona butla gazowa, gazówka, mikrofalówka, kuchenka gazowa, zlewozmywak, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe, parking

  • Gniazda 12 v i 230 v, oświetlenie Led w kolorach RGB w kokpicie, system audio, telewizor DVD-USB, oświetlenie nawigacyjne i kokpitu

  • Ubezpieczenie Jacht Casco, Nw, ubezpieczenie od kradzieży silnika i rzeczy osobistych załogi

  • Kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro, drabinka rufowa

  • Sztywny sztag, lazy jack, roll fok, patent / bramka masztu

TWISTER 36 - Port "Stranda" real foto
Rozwiń