TWISTER 36

TWISTER 36 dane techniczne

TWISTER 36 Czarter jachtów na mazurach​

TWISTER 36 - Czarter Jachtów przedstawia kolejną perełkę jaką jest jacht Twister 36.

To zdecydowanie najbardziej komfortowy i  bardzo bogato wyposażony jacht żaglowy pośród innych ofert.

W opinii klientów „ to najlepszy jacht pod względem nautycznym , designerskim i komfortu „ Jacht przyciąga uwagę swoją wielkością i okazałością. Jego cechą charakterystyczną są hydro – skrzydła zastępujące tradycyjne miecze. Dzięki ich zastosowaniu Twister 36 z łatwością stabilizuje się na przechyłach i mimo swoich okazałych gabarytów jest bardzo szybki, zwrotny i sterowny.

Nie posiada on skrzynki mieczowej, co umożliwia żeglowanie nawet na bardzo płytkich wodach. Wyposażony jest w dodatkowe dwa koła sterowe i ster strumieniowy na dziobie. Bogato wyposażone i przestronne wnętrze daje poczucie luksusu i swobody nawet najbardziej wymagającej załodze, a trzy duże, zamykane koje gwarantuję komfort snu i prywatność żeglarzom. Dodatkowo Twister 36 posiada wyposażenie kambuza – zmywarkę do naczyń, kuchenkę mikrofalową, gazową, pompę do wody, wodę zimną i ciepłą, prysznic i osobną toaletę. Obecne jest również ogrzewanie oraz silnik stacjonarny diesel. Załoga ma również dostęp do urządzeń rtv – dvd, tv cd i mp3. A ponad 60 metr kwadratowych żagli daje nam możliwość uzyskania większej prędkość pod czas płynięcia przy słabych wiatrach. 

Jednym słowem jacht jest tak dopracowany i zaprojektowany, by komfort i poczucie luksusu nie omijało załogi. Z Czarter Jachtów na Mazurach i Twister 36 oderwiesz się od rutyny dnia codziennego, zrelaksujesz się i wypoczniesz podziwiając piękne szlaki mazurskich jezior. 

TWISTER 36 - Wyposażenia jachtu:

  • Wc ze zbiornikiem – kabina , ciepła woda , prysznic , echosonda , instalacja wody pitnej , ogrzewanie

  • Napełniona butla gazowa , gazówka , mikrofalówka , kuchenka gazowa , zlewozmywak , pełnez wyposażenie kambuza , środki ratunkowe , parking

  • Gniazda 12 v i 230 v , oświetlenie led w kolorach RGB w kokpicie , system audio , telewizor DVD-USB , oświetlenie nawigacyjne i kokpitu

  • Ubezpieczenie Jacht Casco , Nw , ubezpieczenie od kradzieży silnika i rzeczy osobistych załogi

  • Kotwica , cumy , pagaje , bosak , odbijacze, wiadro , drabinka rufowa

  • Sztywny sztag , lazy jack , roll fok , patent / bramka masztu

TWISTER 36 - Port "Stranda" real foto