TWISTER 26

TWISTER 26 - CZARTER JACHTÓW NA MAZURACH

TWISTER 26 - Jacht Czarter na Mazurach prezentuje Ci kolejny jacht warty Twojej uwagi Twister 26. To najmłodszy w rodzinie twisterów potomek projektu Roberta Rogińskiego. Jeśli Jesteś zwolennikiem Twistera 780, to  z pewnością ten model przypadnie do Twojego gustu, gdyż jest jego udoskonalonym następcą.

Jacht charakteryzuje się sportowym wyglądem, jak również rozwija dobrą prędkość, a dzięki dużej powierzchni żagli przy stosunkowo krótkiej linii wodnej pływa szybko nawet przy małym wietrze.

Udogodnienia w postaci podwyższonej mesy do wysokości stania ok 185 cm, szerszej i dłuższej koi  dziobowej  to odczuwalna różnica w porównaniu z Twisterem 780. Dzięki temu zyskano na wygodzie i przestronności łodzi. Łatwa sterowność, prosta obsługa, moce zacięcie regatowe, wygoda ,bezpieczeństwo, komfort, jedne z wielu atutów tej jednostki. Należy również wspomnieć, że Twister 26 bardzo łatwo wchodzi w przechył, ale trzyma go i nie pogłębia nawet przy bardzo silnym wietrze. Dostarcza dzięki temu wielu wrażeń, jak i sporej dawki adrenaliny, co z pewnością uznają za plus amatorzy „ ostrej jazdy na kancie „

Jacht pomieści bez problemu 5 – 6 osób, a w „ standardzie studenckim „ nawet do 8 śmiałków. Jest dostępny w kilku wersjach ( classic, prestige oraz sport ).

Twister 26  przeznaczony zdecydowanie dla żeglarzy  z zacięciem sportowym, a  w rękach doświadczonego sternika to prawdziwa wyścigówka. Jego zacięty wygląd  i ostre kontury nie są przypadkowe, gdyż jest to jacht narowisty – szybko wchodzi w przechył i rozpędza się przy każdym szkwale. Dlatego też dla początkujących żeglarzy może stanowić nie lada wyzwanie i sprawić, że poczują się niepewnie.

Uwaga: Podane fotki na stronie internetowym służą tylko dla przykładu - posiadamy kolo 30 jednostek jachty żaglowych 26 stóp do czarteru różnych rocznikach. Jachty posiadają różnie wyposażenie i można ich wyczarterować z wybranego portu. Główny port macierzyński to GIŻICKO Stanica Wodna Stranda. 

TWISTER 26 dane techniczne

Wyposażenie jachtu:

  • sztywny sztag, roll fok, lazy jack, patent/bramka masztu

  • radio, lodówka, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem

  • pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, gniazdko ładowania telefonu

  • Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco,

  • kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, siekierka, saperka, wiadro, drabinka rufowa

  • Wc chemiczne

TWISTER 26 Port "STRANDA" Real Foto