TWISTER 26 - CZARTER JACHTÓW

TWISTER 26 - Czarter jachtów na mazurach

TWISTER 26 - prezentujemy Ci kolejny jacht warty Twojej uwagi Twister 26. To najmłodszy w rodzinie twisterów potomek projektu Roberta Rogińskiego. Jeśli Jesteś zwolennikiem Twistera 780, to z pewnością ten model przypadnie do Twojego gustu, gdyż jest jego udoskonalonym następcą.
 

Jacht charakteryzuje się sportowym wyglądem, jak również rozwija dobrą prędkość, a dzięki dużej powierzchni żagli przy stosunkowo krótkiej linii wodnej pływa szybko nawet przy małym wietrze.

Udogodnienia w postaci podwyższonej mesy do wysokości stania ok 185 cm, szerszej i dłuższej koi  dziobowej  to odczuwalna różnica w porównaniu z Twisterem 780. Dzięki temu zyskano na wygodzie i przestronności łodzi. Łatwa sterowność, prosta obsługa, moce zacięcie regatowe, wygoda ,bezpieczeństwo, komfort, jedne z wielu atutów tej jednostki. Należy również wspomnieć, że Twister 26 bardzo łatwo wchodzi w przechył, ale trzyma go i nie pogłębia nawet przy bardzo silnym wietrze. Dostarcza dzięki temu wielu wrażeń, jak i sporej dawki adrenaliny, co z pewnością uznają za plus amatorzy „ostrej jazdy na kancie„.

Jacht pomieści bez problemu 5 – 6 osób, a w „ standardzie studenckim „ nawet do 8 śmiałków. Jest dostępny w kilku wersjach ( classic, prestiż oraz sport ).

Twister 26  przeznaczony zdecydowanie dla żeglarzy  z zacięciem sportowym, a  w rękach doświadczonego sternika to prawdziwa wyścigówka. Jego zacięty wygląd  i ostre kontury nie są przypadkowe, gdyż jest to jacht narowisty – szybko wchodzi w przechył i rozpędza się przy każdym szkwale. Dlatego też dla początkujących żeglarzy może stanowić nie lada wyzwanie i sprawić, że poczują się niepewnie.

Uwaga: Podane zdjęcia na stronie internetowym służą tylko dla przykładu - posiadamy około 30 jednostek jachty żaglowych 26 stóp do czarteru różnych rocznikach. Jachty posiadają różnie wyposażenie i można ich wyczarterować z wybranego portu. Główny port macierzyński to GIŻYCKO Stanica Wodna Stranda. 

Wyposażenie jachtu:

  • sztywny sztag, roll fok, lazy jack, patent/bramka masztu

  • radio, lodówka, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem

  • pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, gniazdko ładowania telefonu

  • Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco,

  • kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, siekierka, saperka, wiadro, drabinka rufowa

  • Wc chemiczne

TWISTER 26

TWISTER 26 Port "STRANDA" Real Foto

TWISTER 26

TWISTER 26 dane techniczne

TWISTER 26.jpg
Jacht Twister 26 - widok na zewnątrz
Jacht Twister 26 - widok na zewnątrz
Jachty Twister 26
Jachty Twister 26
Jachty Twister 26 (2)
Jachty Twister 26 (2)
Jachty Twister 26 (3)
Jachty Twister 26 (3)
Jachty Twister 26 (4)
Jachty Twister 26 (4)
Twister 26
Twister 26
Twister 26 - wewnątrz
Twister 26 - wewnątrz
Twister 26 zlewozmywak
Twister 26 zlewozmywak
Jacht Twister 26 wewnątrz
Jacht Twister 26 wewnątrz
Jacht Twister 26 miejsce do spania
Jacht Twister 26 miejsce do spania
Jacht Twister 26 - pomieszczenie dzienne
Jacht Twister 26 - pomieszczenie dzienne
Twister 26
Twister 26