top of page
o nas

Stanica Wodna Stranda

Nasza firma „Czarter Mazury”  stacjonuje w porcie Stanica Wodna Srtanda, to profesjonalna firma nie tylko w zakresie czarteru jachtu, ale także sprzedaży jachtów inwestycji w budowę łodzi w celu biznesu zarobkowym.
Nasze doświadczenie, sięgające ponad 20 lat profesjonalizmu czarteru jachtów, pozwala nam zaoferować najcenniejszą łódź opłacalnym stopę zwrotu na inwestycje, którą można połączyć z cieszeniem się w sezonie własnym jachtem na Mazurach i w zarabianiu na czarter jachtu w okresie letnim dla turystów i żeglarzy miłośnikom ekstremalnych sportów wodnych.
Czarter łodzi stał się w ciągu ostatnich kilku lat wielkim biznesem, a w Polsce Mazury stała się jednym z najatrakcyjniejszych terenów na wakacje nie tylko dla miłośników sportów wodnych. Zakup jachtu zawsze był postrzegany jako luksus, zwłaszcza w ostatnich latach to bardzo wydać na Polskich wodach, gdzie wielkość kupowanych łodzi ogromnie rośnie z roku na rok.
Nasza firma może pomóc Ci w wyborze, a co najważniejsze, możemy nie tylko przeprowadzić Cię przez cały proces, ale również doradzić najlepszą inwestycję i pomóc obliczyć roczny zwrot w inwestycji na jachty żaglowe lub motorowe.
 

Czarteruj jachtów - Biznes i inwestycja 
Nasze usługi program inwestycji czarterowych został opracowany z myślą o zwrocie kapitału właścicielom i obniżenie kosztów budowy jachtów i utrzymanie w czarterach.
Jeśli kupujesz łódź lub budujesz we własnym zakresie nie tylko dla własnej przyjemności, ale postrzegasz ją jako rodzaj inwestycji, proponujemy Ci nasze usługi i doświadczenia w praktyce, które przynoszą korzyści właścicielowi łodzi. Niektóre z korzyści są; użytkowanie łodzi przez okres letnim kilka tygodni w sezonie, systematycznie sprzątanie jachtu, ale przede wszystkim pewność, że statek będzie pod stałą opieką fachowców. Zainwestowany kapitał zwraca się w zależności od typu i wielkości statku po kilku latach. Nasza firma dzięki programowy dba o tygodnie, które Ty jako właściciel chcesz spędzić na łodzi.
„Czarter Mazury” ma wieloletnie doświadczenie, aby zapewnić, że Twój statek spełnia aktualne standardy, jest regularnie promowane na stronach Google, reklamowane w portalach turystycznych i czarterowane w okresie, który odpowiada Tobie i agencji.

Tego typu inwestycja daje inwestorowi możliwość zakupu nowej lub używanej łodzi, budowę nowej jednostki po możliwie najniższych kosztach. Celem inwestycji zostanie podłączone dla właściciela łodzi rodzinnych wakacje i biznesu jednocześnie. Takie kroju działanie umożliwia zakupu łodzi za niewielką inwestycją, a dochód z czarteru wystarczy na pokrycie większości Twoich wydatków i między innymi utrzymanie jachtu typu (serwis jachtu, ubezpieczenie, naprawy drobnych uszkodzeń po czarterach, koszty mariny i różne nieprzewidywane wydatki, które nieuniknione dla właścicieli łodzi).

Biznes - ZALETY INWESTORÓW

Przyjemność posiadania własnej łodzi.
Możliwość korzystania z Twojej łodzi do 4 tygodni w roku. Dodatkowy czas można uzgodnić z agencją i również zależy od wolnych tygodni.
Znaczące oszczędności kosztów eksploatacji w porównaniu z własnością prywatną.
Nasza agencja powstała ponad 15 lat temu. Nasza flota składa się obecnie z różnych statków we wszystkich kategoriach; Houseboat luksusowe bez uprawnień, łodzie motorowe, żaglówki bez patentu, żaglówki motorowe, dlatego w razie potrzeby prosimy o kontakt.

Stanica Wodna Stranda

Stanica Wodna Stranda na Mazurach w Giżycku - Ośrodek wypoczynkowy z linią brzegową nad jeziorem Kisajno

Port jachtowy Stanica Wodna Stranda. Czarter jachtów na Mazurach - jesteśmy firmą czarterową i zajmujemy się wynajmem jachtów żaglowych i jachtów motorowych na Mazurach.  Wypożyczanie jachtów port macierzysty Stranda i Ekomarina w Giżycku. Kontakt tel; 786041142 czarterjachty@gmail.com

Nasze jednostki jachtowe 

Zapraszam na wypożyczanie jachtów żaglowych - cena od 300 zł  Maxus 33, Antila 33, Twister 36, Delphia 33, Maxus 28Maxus 26 i Twister 26. Posiadamy również do wynajęcia jachty (houseboaty) bez patentu powyżej osiemnastego roku życia Nautiner 40, Nautika 1000, Nautika 1080, Futura 36, Futura 40, Nautika 830, Stillo 30Nautika 1080 Soley i AM 780. W naszej flocie nie brakuje, też bardzo szybkich łodzi takich jak Viva 606 CABIN, Numo 650, Viva 606 SPORT, CHAPARRAL 1900 SLC i Maxum 2400 SC3

Port Stranda 

Jachty od początku maja  2022 roku, będą stacjonowały w nowoczesnym porcie macierzystym Stranda w miejscowości Giżycko. Kontakt tel; 796163619 Email: biuro@cjacht.pl

Stanica wodna Port "Stranda" położony nad zatoką Tracz jeziora Kisajno jest nowoczesnym centrum wypoczynkowym. Zajmuje się ponad 3,5 ha ośrodek znajduje się 1 km od centrum Giżycka. Daleko od hałasu, jak najbardziej blisko żelowej przyrody, niesamowity cichy klimat idealnie do relaksowania i odpoczynku. Bardzo wysoki nacisk jest postawiony nad bezpieczeństwem, Teren jest całkowite monitorowany ochrona całodobowa.     

Prócz bazy noclegowej  znajduje  się tu przystań jachtowa która pomieści ok.200 jednostek. Każdy przycumowany jacht ma możliwość dostępu do energii elektrycznej  i wody. Doświadczeni bosmani  służą tu  pomocą.  Do dyspozycji żeglarzy są nowoczesne sanitariaty (14  prysznic, 17 toalet, umywalnia z miejscami do mycia naczyń), pralnia w której są dwie pralki i automat do suszenia.

Tawerna i atrakcje

Oczywiście do dyspozycji wszystkich gości, także niepełnosprawnych jest tawerna- serce każdej mariny. Położona nad brzegiem jeziora z ogromnym tarasem  i pięknym widokiem pomieści 300 gości. Skosztować można tu potraw z grilla inspirowanych  tradycyjną  kuchnią norweską. Wieczory w tawernie  umili muzyka  szantowa grana na żywo. Na tarasie znajdują się piłkarzyki i cymbergaj, a w tawernie dwa stoły bilardowe. Najmłodsi goście mogą korzystać z atrakcyjnie wyposażonego placu zabaw i ścianki wspinaczkowej oraz boiska do siatkówki i koszykówki.

Ośrodek  poza apartamentami,  mariną i polem kempingowym  posiada także parking który pomieści 100 pojazdów.  Całość  jest w pełni przystosowana do goszczenia osób niepełnosprawnych.

Stranda to nowoczesna stanica Wodna kompleksowo wyposażona która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających żeglarzy.

Port jachtowy Ekomarina Giżycko

Największy nowoczesny przystań na Mazurach

Czartery jachtów w Ekomarinie - to jeden z największych na Mazurach portów śródlądowych, wybudowany w 2011 roku nad jeziorem Niegocin. Nowoczesny port z pełnym zapleczem sanitarnym oraz technicznym spełni oczekiwania najbardziej wymagających żeglarzy. Marina jest idealnie dostosowana do potrzeb wszystkich żeglarzy. Znajdują się tam nowoczesne sanitariaty o łącznej powierzchni 412m2 (prysznice, WC, umywalki, itp.), a także kuchnia oraz pralnia. Każdy jacht ma możliwość dostępu do energii elektrycznej oraz wody. Przy porcie znajduje się również parking dla 168 samochodów osobowych oraz 4 autobusów. Jest on monitorowany całodobowo.

Przystań dla jachtów

Port jachtowy w Giżycku posiada również dobrze wyposażony sklep żeglarski, punkt informacji, pompy do opróżniania zbiorników ze ściekami, urządzenia portowo-remontowe oraz zaplecze gastronomiczne. Restaurację znajdującą się na terenie portu, cechuje marynistyczny klimat i wybitna kuchnia regionalna, specjalizująca się przede wszystkim w potrawach ze świeżych, mazurskich ryb. Goście lokalu mogą zajadać się lokalnymi specjałami podziwiając jednocześnie widok roztaczający się na piękne jezioro Niegocin.

Zdjęcie z lotu ptaka portu jachtowego Stanica Wodni Stranda i Portu Ekomarina
Czarter PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(1)

Czarter PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(1)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 31

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (24)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (24)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 11

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (35)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (35)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (34)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (34)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 1

czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (22)

czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (22)

czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 13

czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (33)

czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (33)

czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 2

PORT STRANDA GIŻYCKO (32)

PORT STRANDA GIŻYCKO (32)

Stranda port jachtowy stanica wodna 3

PORT STRANDA GIŻYCKO (30)

PORT STRANDA GIŻYCKO (30)

Stranda port jachtowy stanica wodna 4

PORT STRANDA GIŻYCKO (31)

PORT STRANDA GIŻYCKO (31)

Stranda port jachtowy stanica wodna 5

PORT STRANDA GIŻYCKO (29)

PORT STRANDA GIŻYCKO (29)

Stranda port jachtowy stanica wodna 6

PORT STRANDA GIŻYCKO (28)

PORT STRANDA GIŻYCKO (28)

Stranda port jachtowy stanica wodna 7

PORT STRANDA GIŻYCKO (27)

PORT STRANDA GIŻYCKO (27)

Stranda port jachtowy stanica wodna 8

PORT STRANDA GIŻYCKO (26)

PORT STRANDA GIŻYCKO (26)

Stranda port jachtowy stanica wodna 9

PORT STRANDA GIŻYCKO (25)

PORT STRANDA GIŻYCKO (25)

Stranda port jachtowy stanica wodna 10

PORT STRANDA GIŻYCKO (20)

PORT STRANDA GIŻYCKO (20)

Stranda port jachtowy stanica wodna 12

PORT STRANDA GIŻYCKO (23)

PORT STRANDA GIŻYCKO (23)

Stranda port jachtowy stanica wodna 14

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (19)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (19)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 15

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (18)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (18)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 16

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (17)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (17)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 17

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (16)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (16)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 18

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (15)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (15)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 19

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (14)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (14)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 20

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (12)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (12)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 21

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (13)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (13)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 22

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (11)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (11)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 23

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (10)

Czarter PORT STRANDA GIŻYCKO (10)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 24

Czarter PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(8)

Czarter PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(8)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 25

Czarter PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(9)

Czarter PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(9)

Czarter Stranda port jachtowy stanica wodna 26

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(6)

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(6)

Stranda port jachtowy stanica wodna 27

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(7)

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(7)

Stranda port jachtowy stanica wodna 28

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(5)

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(5)

Stranda port jachtowy stanica wodna 29

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(4)

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(4)

Stranda port jachtowy stanica wodna 30

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(2)

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(2)

Stranda port jachtowy stanica wodna 32

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(3)

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(3)

Stranda port jachtowy stanica wodna 33

Czarter_jachtów

Czarter_jachtów

Stranda port jachtowy stanica wodna 34

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(38)

PORT_STRANDA_GIŻYCKO_(38)

Stranda port jachtowy stanica wodna 46

PORT STRANDA GIŻYCKO (37)

PORT STRANDA GIŻYCKO (37)

Stranda port jachtowy stanica wodna 44

PORT STRANDA GIŻYCKO (36)

PORT STRANDA GIŻYCKO (36)

Stranda port jachtowy stanica wodna 41

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(14)

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(14)

Czarter Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(22)

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(22)

Czarter Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 1

Czarter PORT_EKOMARINA_GIŻYCKO_(1)

Czarter PORT_EKOMARINA_GIŻYCKO_(1)

CZARTER JACHTÓW NA MAZURACH W GIŻYCKU PORT EKOMARINA

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(25)_edited

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(25)_edited

Czarter Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 2

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(20)

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(20)

Czarter Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 3

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(23)

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(23)

Czarter Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 33

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(21)

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(21)

Czarter Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 4

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(24)

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(24)

Czarter Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 44

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(22)

Czarter Giżycko_Port_Ekomarina_(22)

Czarter Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 555555

Giżycko_Port_Ekomarina_(17)

Giżycko_Port_Ekomarina_(17)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 55

Giżycko_Port_Ekomarina_(19)

Giżycko_Port_Ekomarina_(19)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 555

Giżycko_Port_Ekomarina_(15)

Giżycko_Port_Ekomarina_(15)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 66

Giżycko_Port_Ekomarina_(18)

Giżycko_Port_Ekomarina_(18)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 666

Giżycko_Port_Ekomarina_(14)

Giżycko_Port_Ekomarina_(14)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 11

Giżycko_Port_Ekomarina_(16)

Giżycko_Port_Ekomarina_(16)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 111

Giżycko_Port_Ekomarina_(13)

Giżycko_Port_Ekomarina_(13)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 12

Giżycko_Port_Ekomarina_(9)

Giżycko_Port_Ekomarina_(9)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 1212

Giżycko_Port_Ekomarina_(11)

Giżycko_Port_Ekomarina_(11)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 1122

Giżycko_Port_Ekomarina_(8)

Giżycko_Port_Ekomarina_(8)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 2211

Giżycko_Port_Ekomarina_(10)

Giżycko_Port_Ekomarina_(10)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 221

Giżycko_Port_Ekomarina_(12)

Giżycko_Port_Ekomarina_(12)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 112

Giżycko_Port_Ekomarina_(1)

Giżycko_Port_Ekomarina_(1)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 32

Giżycko_Port_Ekomarina_(7)

Giżycko_Port_Ekomarina_(7)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 23

Giżycko_Port_Ekomarina_(4)

Giżycko_Port_Ekomarina_(4)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 223

Giżycko_Port_Ekomarina_(6)

Giżycko_Port_Ekomarina_(6)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 2233

Giżycko_Port_Ekomarina_(2)

Giżycko_Port_Ekomarina_(2)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 332

Giżycko_Port_Ekomarina_(3)

Giżycko_Port_Ekomarina_(3)

Wynajem jachtów port jachtowy Ekomarina 3322

bottom of page