STANICA WODNA STRAND

Stanica Wodna Stranda na Mazurach w Giżycku - Ośrodek wypoczynkowy z linią brzegową nad jeziorem Kisajno

Port jachtowy Stanica Wodna Stranda. Czarter jachtów na Mazurach - jesteśmy firmą czarterową i zajmujemy się wynajmem jachtów żaglowych i jachtów motorowych na Mazurach.  Wypożyczanie jachtów port macierzyński Stranda i Ekomarina w Giżycku. Kontakt tel; +48-694033699 Email: czarterjachty@gmail.com

Zapraszam na wypożyczanie jachtów żaglowych - cena od 300 zł  Maxus 33, Antila 33, Twister 36, Delphia 33, Maxus 28,Maxus 26 i Twister 26. Posiadamy również do wynajęcia jachty (houseboaty) bez patentu po wyżej osiemnastego roku życia Nautiner 40, Nautika 1000, Nautika 1100, Futura 36, Futura 40, Nautika 830, Stillo 30,  Nautika 1080 Soley i AM 780. W naszej flocie nie brakuje, też bardzo szybkich łodzi takich jak Viva 606 CABIN, Numo 650, Viva 606 SPOTR, CHAPARRAL 1900 SLC i Maxum 2400 SC3

Jachty od początku maja  2020 roku, będą stacjonowały w nowoczesnym porcie macierzystym Stranda w miejscowości Giżycko. Kontakt tel; 694033699 Email: czarterjachty@gmail.com

Stanica wodna Port "Stranda" położony nad zatoką Tracz jeziora Kisajno jest nowoczesnym centrum wypoczynkowym. Zajmuje się ponad 3,5 ha ośrodek znajduje się 1 km od centrum Giżycka. Daleko od hałasu, jak najbardziej blisko żelowej przyrody, niesamowity cichy klimat idealnie do relaksowania i odpoczynku. Bardzo wysoki nacisk jest postawiony nad bezpieczeństwem, Teren jest całkowite monitorowany ochrona całodobowa.     

Prócz bazy noclegowej  znajduje  się tu przystań jachtowa która pomieści ok.200 jednostek. Każdy przycumowany jacht ma możliwość dostępu do energii elektrycznej  i wody. Doświadczeni bosmani  służą tu  pomocą.  Do dyspozycji żeglarzy są nowoczesne sanitariaty (14  prysznic, 17 toalet, umywalnia z miejscami do mycia naczyń), pralnia w której są dwie pralki i automat do suszenia.

Oczywiście do dyspozycji wszystkich gości, także niepełnosprawnych  jest tawerna- serce każdej mariny. Położona nad brzegiem jeziora z ogromnym tarasem  i pięknym widokiem pomieści 300 gości. Skosztować można tu potraw z grila inspirowanych  tradycyjną  kuchnią norweską. Wieczory w tawernie  umili muzyka  szantowa grana na żywo. Na tarasie znajdują się piłkarzyki i cymbergaj, a w tawernie dwa stoły bilardowe. Najmłodsi goście mogą korzystać z atrakcyjnie wyposażonego placu zabaw i ścianki wspinaczkowej oraz boiska do siatkówki i koszykówki.

Ośrodek  poza apartamentami,  mariną i polem kempingowym  posiada także parking który pomieści 100 pojazdów.  Całość  jest w pełni przystosowana do ugoszczenia  osób niepełnosprawnych.

Stranda to nowoczesna stanica Wodna kompleksowo wyposażona która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających żeglarzy.

Port jachtowy Ekomarina w Giżycku - największy nowoczesny przystań na Mazurach

Czartery jachtów w Ekomarinie - to jeden z największych na Mazurach portów śródlądowych, wybudowany w 2011 roku nad jeziorem Niegocin. Nowoczesny port z pełnym zapleczem sanitarnym oraz technicznym spełni oczekiwania najbardziej wymagających żeglarzy. Marina jest idealnie dostosowana do potrzeb wszystkich żeglarzy. Znajdują się tam nowoczesne sanitariaty o łącznej powierzchni 412m2 (prysznice, WC, umywalki, itp.), a także kuchnia oraz pralnia. Każdy jacht ma możliwość dostępu do energii elektrycznej oraz wody. Przy porcie znajduje się również parking dla 168 samochodów osobowych oraz 4 autobusów. Jest on monitorowany całodobowo.

Port jachtowy w Giżycku posiada również dobrze wyposażony sklep żeglarski, punkt informacji, pompy do opróżniania zbiorników ze ściekami, urządzenia portowo-remontowe oraz zaplecze gastronomiczne. Restaurację znajdującą się na terenie portu, cechuje marynistyczny klimat i wybitna kuchnia regionalna, specjalizująca się przede wszystkim w potrawach ze świeżych, mazurskich ryb. Goście lokalu mogą zajadać się lokalnymi specjałami podziwiając jednocześnie widok roztaczający się na piękne jezioro Niegocin.

Zdjęcie z lotu ptaka portu jachtowego Stanica Wodni Stranda i Portu Ekomarina