top of page

MAXUS 33 jacht żaglowy

Jacht żaglowy Maxus 33 został nowościom 2008 roku. Po ośmiu latach skutecznego wojowania na rynku dziesięciu metrowych krążowników śródlądowych 2016 roku pojawiło się drugie wcielenie tego modelu Maxus 33.1 RS. Nowoczesne delikatne zmiany jeszcze bardziej jachtu dało sportowego ducha. Nowa jednostka przede wszystkim dostała duże żagle niż poprzedni model, dodatkowo jacht został wyposażony klatka denną, dzięki czemu waga jachtu znacznie obniżyło. Roler foka został przesunięty maksymalnie do przodu i prawie metr wyższego masztu daje znaczną przewagę pod czas żeglowania. Nie zostało zapomniane komfort dla sternika jachtu i załogi zostało dodane trzy ramion owego bimini, która osłania więcej pokładu od deszczu i letniego żaru i zamontowanej szerokiego trapu, dzięki czemu jacht osiągnął 33.1 RS stup długości.

Maxus 33

Jednym z najczęściej wybieranych jachtów na czarter jest Maxus 33. To udoskonalony model łączący w sobie najlepsze rozwiązania poprzednich łodzi z tej kolekcji, a także odświeżoną, zgrabną sylwetkę i dodatkowe udogodnienia. Jacht ten doskonale nadaje się to tego, by z jego pokładu cieszyć się pięknem krajobrazów mazurskich jezior, urlopem na świeżym powietrzu oraz żeglugą z rodziną lub przyjaciółmi.

Doskonała łódź pod czarter
jacht posiada różnorodne, bogate wyposażenie oraz wiele nowoczesnych rozwiązań w postaci:
 • Dwa kola sterowe,

 • Wydzielonego stanowiska sternika

 • Dużej powierzchni żagli

 • Optymalnego wyważenia

i wielu innych elementów, składających się na doskonałą stateczność i komfort w obsłudze.
Pomimo znacznych gabarytów łódź jest zwrotna, skutkiem czego doświadczeni żeglarze nie będą mieć najmniejszych problemów podczas rejsu. Jest dobrą propozycją pod czarter dla osób, które pływały już jachtami o podobnych wymiarach, a także dla tych, którzy mieli okazję stanąć za sterem w mniejszych łodziach i stopniowo przenoszą się na coraz większe pokłady.

Maxus Turystyka wodna w doskonałym wydaniu

Łódź ta to synonim luksusu i ekskluzywności, nie osiąga zawrotnych prędkości, co jednak nie powinno stanowić przeszkody dla tych, którzy planują pobyt na Mazurach o charakterze bardziej rekreacyjnym i relaksującym niż sportowym. Często wybierają ją Ci, którzy chcą zasmakować żeglugi i życia na wodzie, z jednoczesnym pobytem w luksusowych wnętrzach.
Jednostka zachwyca kolejnych wczasowiczów tym, jak prezentuje się z zewnątrz, a także wspaniałym wnętrzem. Na komfort pobytu na łodzi składają się:

 • Prysznic

 • TV, Radio CD/MP3 DVD

 • Ogrzewanie

 • Lodówka

 • Dostęp do ciepłej wody

 • Oświetlenie kokpitu

 • Nowoczesna i minimalistyczna aranżacja wnętrza

 • Jasny, przestronny pokład

i wiele innych!
Ze względu na zastosowane udogodnienia Maxus 33 sprawdzi się podczas krótszych, weekendowych rejsów, jak również wypraw trwających kilkanaście dni. Jest doskonałym wyborem niezależnie od warunków panujących na wodzie czy temperatury powietrza.
Zachęcamy do szybkiego rezerwowania jachtu, gdyż cieszy się on wielką popularnością wśród mazurskich żeglarzy!

Dane techniczne