top of page

Maxus 28 - Jacht na urlop w Krainie Tysiąca Jezior

Powody, dla których warto spędzić urlop na Mazurachróżne. Jedni chcą odetchnąć w otoczeniu przyrody. Inni marzą o aktywnym wypoczynku, a jeszcze inni szykują się na regaty. Każdy z tych powodów jest dobry, aby wynająć Maxus 28, jeden z najlepszych jachtów z naszej floty! Dzięki niemu wakacje będą niezapomniane i nie raz zapragniecie wrócić do Krainy Tysiąca Jezior i wypożyczyć tę jednostkę!


Urlop w Giżycku na jachcie Maxus 28


Co można robić, wypożyczając właśnie tę jednostkę? Wiele niezmiernie ciekawych rzeczy! Jacht ten jest bardzo dynamiczny i cechuje się optymalnymi gabarytami. Jest w sam raz, aby wpływać nim do portów i przybijać do brzegu! Stanowi wspaniały środek transportu między atrakcjami turystycznymi regionu. W okolicach Giżycka - nazywanego żeglarską stolicą Polski - jest wiele ciekawych miejsc, które warto zobaczyć. Z tego miasta można udać się w rejs na południe lub północ, ku przygodzie!


Jednym z najważniejszych punktów na mazurskiej mapie jest XIX wieczna Twierdza Boyen-Giżycko. Jachtem można zacumować można także przy mieście Ryn, w którym znajduje się zachwycający zamek krzyżacki. To tylko niektóre z propozycji. Wypożyczonym Maxusem 28 można popłynąć w inne miejsca i odkrywać prawdziwe mazurskie perełki!


Relaks


Podczas urlopu w Krainie Tysiąca Jezior, zwiedzanie zabytków przeplata się z odpoczynkiem na pokładzie. Podziwianie widoków ze środka jeziora to niezapomniane przeżycie. I to nie tylko w dzień! Z tego wspaniałego jachtu warto poobserwować także rozgwieżdżone nocne niebo!


Dlaczego warto wypożyczyć Maxus 28?


Chociaż jednostka jest określana jako regatowa, to sprawdza się też pod kątem turystycznym. Mieści się niemal w każdym porcie. Jest doskonale dostosowana do realiów mazurskich wód i specyfiki żeglugi w okolicach Giżycka. Maxus 28 należy do jednostek średniej wielkości i będzie odpowiedni dla rodziny lub grupy przyjaciół. Komfort rejsu zapewniają dwie zamykane koje, kabina prysznicowa, lodówka, a także kuchenka gazowa, ogrzewanie i oświetlenie!


Comentários


Wyróżnione posty
Podążaj za nami
Ostatnie posty
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square