PHILA 900A

PHILA 900 dane techniczne

PHILA 900 - CZARTER JACHTÓW NA MAZURACH

PHILA 900 - Jacht Czarter Mazury Delphia Phila 900 powstała poprzez owocną współpracę stoczni Delphia i forumowiczów portalów internetowych o tematyce żeglowania. Dzięki temu stworzono koncepcję idealnego jachtu na Mazury. To kompaktowy cruiser rodzinny posiadający najnowocześniejszy desing spośród 30 stopowych jachtów żaglowych. Cechy charakteryzujące daną jednostkę pływającą to przede wszystkim: bezpieczeństwo, świetne właściwości nautyczne, przestrzenny kokpit oraz wnętrze jachtu, możliwość zastosowania dostawki, dzięki czemu jacht może pomieścić nawet do 10 osób. Świetnie pływa na ostrych i pełnych kursach, na słabych i mocnych wiatrach. Nie kładzie się przy każdym szkwale, gdyż jest stabilna. Dostęp do wszystkich podzespołów jest łatwy i wygodny, a wszystkie instalacje są dobrze przemyślane. Oprócz tego jacht posiada trzy zamykane kabiny – 2 na rufie i 1 na dzioby, w pełni wyposażoną mesę i wiele wygodnych „ jaskółek „ oraz bakist, dzięki którym w dogodny sposób można rozmieścić rzeczy pływającej załogi. Zatem możemy stwierdzić, iż przebywanie na jachcie zapewni iście „hotelowy„ komfort pływania.

W opinii klientów to jacht wart uwagi, spełniający wymagania i niesprawiający większych problemów z jego obsługą, użytkowaniem przestrzeni, jak i dobrze wyposażony. Stabilny zarówno w reakcji na szkwały, jak i np. na wchodzenie załogi na pokład.

Delphia Phila 900  występuje w wersji balastowo - mieczowej , zastosowano w niej piętnastokonny silnik i dziobowy ster strumieniowy, co pozwala żeglarzom na manewry w każdych warunkach i w każdym miejscu. Dodatkowo zastosowano system do kładzenia masztu oraz system rolowania grota. Czarter Jachty na Mazurach zaprasza do skorzystania z czarteru i gwarantuje satysfakcję jak i pełna wygodę oraz bezpieczeństwo Twoje i Twojej załogi.

PHILE 900 - Wyposażenia jachtu:

  • sztywny sztag, roll fok, lazy jack, patent/bramka masztu

  • radio, ogrzewanie, lodówka, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, tent, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem

  • pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, gniazdko ładowania telefonu

  • Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro, drabinka rufowa

  • Trzy zamykane kabiny , ogrzewanie , ster strumieniowy     

PHILA 900 - Port "Stranda" Real Foto