TWISTER 870 COMPLIKATOR

TWISTER 870 Complikator dane techniczne 

TWISTER 870 Complikator - Czarter jachtów 

TWISTER 870 COMPLIKATOR - Wynajem żaglówki w Giżycku. Czarter jachtów Mazury oferuje Czarter jachtów motorowych, wynajem jachtów żaglowych na Mazurach. Pośród wielu jachtów należy wspomnieć o jednostce pływającej Twister 870 Complikator, która weszła na rynek  w 20 rocznicę upamiętniającą pojawienie się pierwszego modelu twistera. To projekt  Roberta Rogińskiego, znanego już nam z udanego jachtu Twister 800. Jacht jest bardzo łatwy w obsłudze, bezpieczny i co bardzo istotne dla większości żeglarzy szybki i zwrotny. Wyposażenie jest ponad przeciętną normę spotykana w innych jachtach, zastosowano w nim szereg udogodnień jak i innowacyjne rozwiązania. Posiada osprzęt znanej i niezawodnej marki Harken, maszt i okucia firmy Czech i najlepsze żagle od Norwal Gdańsk. Nowoczesność, przestronność i niezawodność, to tylko cząstka spośród wielu atutów Twistera Complikator. Prócz tego jacht jest szybki i ostro wchodzi do wiatru. Duże obszyte skórą koło sterowe sprawia ogromne wrażenie i wielka przyjemność z żeglowania. Dzięki niemu prowadzenie jachtu jest bardzo precyzyjne, wymaga mniej siły, jak również reakcja jego jest o wiele szybsza niż w innych jachtach.

Twister Complikator pomieści załogę składająca się nawet z ośmiu członków. Dwie zamykane dwuosobowe kabiny i dwie rozkładane koje w mesie, zapewniają dużo miejsca i przestrzeni. Kambuz wyposażony jest we wszystkie niezbędne akcesoria do przyrządzania posiłków jak i dużą kabinę sanitarną, wiele szafek, jaskółek i bakist, które idealnie dopełniają resztę ekwipunku wyposażenia. Kabestan elektryczny ułatwi stawianie masztu i wciąganie miecza, a prądu nie zabraknie dzięki obecności baterii słonecznych.

Jeśli wypoczywać to tylko na Mazurach, jeśli pływać to tylko z Czarter Mazury. Mazurskie szlaki wodne czekają na Ciebie, by zapewnić Ci miłe wspomnienia z dala od trosk dnia codziennego.

TWISTER 780 Complikator - Wyposażenia jachtu:

  • WC MORSKI

  • sztywny sztag, roll fok, lazy jack , patent bramka masztu

  • radio, ogrzewanie, lodówka, echosonda, parking, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, tent, reling

  • kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem

  • radio, ogrzewanie, lodówka, echosonda, parking

  • instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna,pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica

  • stolik kokpitowy, gniazdko ładowania telefonu

  • Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco

  • kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro, drabinka rufowa

  • Koło sterowe, Echosonda, Ogrzewanie TRUMA, Radio TV, trzy zamykane kabiny, Ster strumieniowy

Twister 870 Complikator - Port "STRANDA" real foto