CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH  

Czarter Jachtów motorowych na Mazurach.

Zapraszam na Wypożyczalnia jachtów w Giżycku.

Oferujemy: Jachty spalinowe, jachty bez patentu. lodzi motorowe bez uprawnień.

Czarter jachtów motorowych na Mazurach. Czas zawitać do północno-wschodniej Polski, a dokładniej  do turystycznego Giżycka. Piękne miasteczko położone na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich  jest jednym z ciekawszych miejsc malowniczych Mazur. Małe  miasto, ale z jak bogatą ofertą czarterową. Ruszajmy  więc po przygodę!  Dostrzegamy że w dzisiejszych czasach z natury staliśmy się  niecierpliwi i brakuje nam czasu na większość przyjemności takich jak relaks oraz na dodatkowe atrakcje. Chcielibyśmy dużo i szybko. I choć wydaje się to niemożliwe to właśnie tu zaczynają się spełniać niektóre marzenia. Mam tu na myśli wypożyczenie łodzi motorowych. Zwróćmy uwagę, że są one symbolem  komfortu i dobrej zabawy wodnej. Warto wspomnieć o tym, że podczas rejsu łodzią motorową nie tracimy czasu na zwijanie żagli i kładzenie masztów gdy napotkamy przeszkody bo jachty motorowe poradzą się świetnie i popłyną dalej.

Kolejną ciekawostką jest szybkość  łodzi motorowych w porównaniu do żaglówek, a to ważne jeśli mamy ograniczony termin  i nie możemy sobie pozwolić na dłuższy pobyt. Nie obawiajmy się nie stracimy na niczym, bo mamy możliwość podjęcia decyzji czy w danej chwili chcemy płynąć szybko czy wolno, bo coś nas zainteresowało. Nie jesteśmy uzależnieni od pogody nie potrzebujemy wiatru by płynąć natomiast zyskamy sporo czasu na pobyt na plaży lub na zwiedzanie zabytków jakie mają  do zaoferowania Mazury. Gdy już jesteśmy w posiadaniu jachtu motorowego nie musimy się martwic zbytnio o to gdzie przycumujemy. Daje on nam po części prawo wyboru zatrzymania się gdzie chcemy, nawet w pięknej zatoczce z dala od zgiełku. W zamian będziemy  cieszyć się tym co nas otacza wokół i będziemy mieli możliwość wstąpić do pobliskich restauracji, tawern, pubów bez większego trudu.

WYNAJEM JACHTÓW MOTOROWYCH NA MAZURACH W GIŻYCKU

Jeżeli chcesz wynająć jacht motorowy i nie wiesz gdzie, to u nas w Czarter Jachty na Mazurach tego dokonasz.  Mamy jachty motorowe które można wynająć bez uprawnień, jak również jachty motorowe o wyższych parametrach silnika których wynajem jest niemożliwy  bez uprawnień. Jeżeli marzysz o pływaniu szybką łodzią, zabawą w kole lub ciąganiem narciarza, a ogranicza Cię jedynie brak patentu - Czarter Jachty na Mazurach  służy pomocą w znalezieniu  sternika, który  za Ciebie poprowadzi motorówkę, zapewniając  bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę. Czarter Jachty na Mazurach  -  to tu znajdziesz motorówkę którą możesz popływać po pięknych mazurskich jeziorach.

VIVA 606 CABIN (1).jpeg
CZARTER_JACHTÓW_MOTOROWYCH.jpg
VIVA 606 CABIN (10)_edited.jpg
bora 490 (5).jpg
Numo 650 (7).png
CZARTER_JACHTÓW_MOTOROWYCH.jpg
CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH

CZARTER JACHTÓW BEZ PATENTU NA MAZURACH

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH
NAUTIKA 40 (11)_edited.jpg
NAUTIKA 830 MC (3).jpg
NAUTIKA 1000 (4).jpg
AM 780 (10).jpg
Nautika 1080 Soley (13).JPG
FUTURA 36 (18).jpg

MAXUS 26

© 2023 by Luxury Yacht Charter. Proudly created with Wix.com

  • Facebook kontakt tematy o wynajmu ja
  • Twitter kontakt tematyczni o czarter
  • Google+ informacja o wypożyczalni ja
  • YouTube filmiki temat o jachtów
  • Pinterest kontak jachty w giżycku
  • Instagram obrazy jachty kontakt