Wynajem Jachtów motorowych na Mazurach.

Zapraszam na Wypożyczalnia lodzi w Giżycku.

Oferujemy: Jachty motorowe bez patentu i łodzie houseboat bez uprawnień.

Czarter jachtów motorowych na Mazurach. Czas zawitać do północno-wschodniej Polski, a dokładniej  do turystycznego Giżycka. Piękne miasteczko położone na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich  jest jednym z ciekawszych miejsc malowniczych Mazur. Małe  miasto, ale z jak bogatą ofertą czarterową. Ruszajmy  więc po przygodę!  Dostrzegamy że w dzisiejszych czasach z natury staliśmy się  niecierpliwi i brakuje nam czasu na większość przyjemności takich jak relaks oraz na dodatkowe atrakcje.

Chcielibyśmy dużo i szybko. I choć wydaje się to niemożliwe to właśnie tu zaczynają się spełniać niektóre marzenia. Mam tu na myśli wypożyczenie łodzi motorowych. Zwróćmy uwagę, że są one symbolem  komfortu i dobrej zabawy wodnej. Warto wspomnieć o tym, że podczas rejsu łodzią motorową nie tracimy czasu na zwijanie żagli i kładzenie masztów gdy napotkamy przeszkody bo jachty motorowe poradzą się świetnie i popłyną dalej.

Kolejną ciekawostką jest szybkość  łodzi motorowych w porównaniu do żaglówek, a to ważne jeśli mamy ograniczony termin  i nie możemy sobie pozwolić na dłuższy pobyt. Nie obawiajmy się nie stracimy na niczym, bo mamy możliwość podjęcia decyzji czy w danej chwili chcemy płynąć szybko czy wolno, bo coś nas zainteresowało. Nie jesteśmy uzależnieni od pogody nie potrzebujemy wiatru by płynąć natomiast zyskamy sporo czasu na pobyt na plaży lub na zwiedzanie zabytków jakie mają  do zaoferowania Mazury.

Gdy już jesteśmy w posiadaniu jachtu motorowego nie musimy się martwic zbytnio o to gdzie przycumujemy. Daje on nam po części prawo wyboru zatrzymania się gdzie chcemy, nawet w pięknej zatoczce z dala od zgiełku. W zamian będziemy  cieszyć się tym co nas otacza wokół i będziemy mieli możliwość wstąpić do pobliskich restauracji, tawern, pubów bez większego trudu.

Mazury, kraina tysiąca jezior. Wynajem jachtów motorowych w GIŻYCKU, port STRANDA

Jeżeli planowałaś wakacie na Mazurach i brakuje ci adrenaliny, odrobinę szaleństwo z rodziną, lub ze znajomymi chcesz pocieszyć się widokiem natury kraina tysiąca jezior, to brakuje ci tylko jeden krok realizować plan działanie. Po prostu Potrzebujesz do tego tylko  wynajem jachtu motorowego.

Nasza firma może ci w tym pomóc. Nie ważne że nie posiadasz patentu sternika motorowodnego lub jakiekolwiek uprawnień do sterowania jachtu. Nie musisz wynajmować sternika i ponosić ponosząc dodatkowe koszty. Wystarczy że masz skończone 18 lat i chęć pływania jachtem i twoje marzenia zostaną spełnione.

Czarter Jachty na Mazurach da ci możliwość i bardzo wiele niezapomnianych wrażeń, przekonuj się sam.  Mamy jachty motorowe różnego typu, szybko zrywcze do szaleństwa z sportowym charakterem, lub rodzinne spacerowe do spokojnego pływania z silnikiem elektrycznym którego praktycznie nie słychać pod czas przemieszczania.

Posiadamy również lodzi motorowe o wyższych parametrach silnika których wypożyczania jest niemożliwy  bez uprawnień. Jeżeli marzysz o pływaniu szybką łodzią, zabawą w kole lub ciąganiem narciarza, a ogranicza Cię jedynie brak patentu - nasza firma znowu może służyć ci z pomocą w znalezieniu  sternika, który  za Ciebie poprowadzi motorówkę, zapewniając  bezpieczeństwo i fantastyczną zabawę. Czarter Jachty na Mazurach  -  to tu znajdziesz motorówkę którą możesz popływać po pięknych mazurskich jeziorach.

VIVA 606 CABIN (1).jpeg
VIVA 606 CABIN (10)_edited.jpg
Numo 650 (7).png

Nagłówek 2

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH CHAPARRAL 1900 SC3

CZARTER_JACHTÓW_MOTOROWYCH.jpg
bora 490 (5).jpg
CZARTER_JACHTÓW_MOTOROWYCH.jpg

CZARTER JACHTÓW BEZ PATENTU NA MAZURACH

CZARTER JACHTÓW MOTOROWYCH
NAUTIKA 40 (11)_edited.jpg
NAUTIKA 1000 (4).jpg
Nautika 1080 Soley (13).JPG
NAUTIKA 830 MC (3).jpg
AM 780 (10).jpg
FUTURA 36 (18).jpg