Czarter jachtów motorowych na Mazurach

Czarter jachtów motorowych na Mazurach - Mazury to bardzo wyjątkowe miejsce w Polsce. To region bogaty w jeziora (ogólnie jest ich kolo 2000) i gęstych lasów. Większość naturalnych jezior powstała przed naszą erą tysięcy lat temu, na skute k topienia się lądolodu podczas zlodowacenia bałtyckiego. To teren nie spotykany w miary europejskiej i ze względu na mega bogactwo naturalne, bardzo popularny wśród osób odwiedzających zarówno z Polski jak i za granicy. Żeglarzy ceniący sobie wypoczynku na jachtach szczególnie cenią mazurską sieć kanałów. Łączą one ze sobą jeziora Mazurskie, tworząc całość, mającą ok. 150 kilometrów długości, szlak żeglugi od Ogonka (nie daleko od Węgorzewa) aż do słynnej Rucianego Nidy. Szerokie kanały nam pozwalają pokonać bez trudu lądowe przerwy od stępy jeziorami, a system śluz pozwala nam wyrównać poziomów wód i płynną żeglugę między akwenami. Ponadto, żeglując się z jeziora Roś dokładniej na rzekę Pisę można dopłynąć do znanej rzeki Wisły i z tam tond prosto do morza Bałtyckiego. Ten pomysłowy skuteczni system kanałów został budowane w połowię XIX wieku, konkretnie w celach gospodarczych

. W naszych czasach cieszy przede wszystkim miłośników wypoczynku na pokładzie łodzi.

Pokonaj jezior Mazurskich na jachcie motorowym

Doznaj poczucie swobody, jaką daje przemierzanie jezior i kanałów mazurskich na pokładzie jachtu motorowego. Z łatwością zdobywaj kanały oraz jeziorami, poczuj moc adrenaliny, gdy będziesz przemierzać taflę Śniardwy. Na pewno nie zabraknie ci pozytywnej zabawy. Dopłyń do Mikołajek, żeby poczuć przyjazną atmosferę żeglarskiej wioski. Nie zapomni zwiedzić twierdzi Boyen w Giżycku albo zamek rycerski w Rynie. Mając do dyspozycji jacht motorowy wszystko jest w Twoim zasięgu ręki!

Z czarter-mazury.com czarter jachtów na Mazurach jest bardzo prosty i bezpieczny.

Lubisz sporty wodne ekstremalne? Zapytaj właściciela łodzi (armatora) - bardzo możliwe, że ma do wynajęcia narty wodne oraz inny sprzęt sportowy. A może pragniesz noc pod gołym niebem? Wyczarteruj u nas jacht z kajutą do spania, spróbuj zakotwiczyć na dziko w ustronnej zatoczce i ciesz się otaczającą Cię przyrodą dziką naturą i mazurskim niebem pełnimy gwiazdami. Czarter jachtów motorowych daje nam mega nieograniczone super możliwości wypoczynku na Mazurach!

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

MAXUS 28

ANTILA 27

MAXUS 26

TES 32 DREAMER

ANTILA 33

TWISTER 870 Complikator