top of page

Maxus 26 - Mazury jachtów Giżycko 2024  

MAXUS 26 (13)

MAXUS 26 (13)

MAXUS 26 SCHODY DO MESY

MAXUS 2 (12)

MAXUS 2 (12)

MAXUS 2 WNĘCĘ JACHTU

MAXUS 2 (10)

MAXUS 2 (10)

MAXUS 2 MESA WIDOKIEM NA ZEWNĄTRZ

MAXUS 2 (7)

MAXUS 2 (7)

MAXUS 2 MASZT GÓRNY POKLAD

MAXUS 2 (9)

MAXUS 2 (9)

MAXUS 2 MESA DZÓB WNĘTRZ JACHTU

MAXUS 2 (8)

MAXUS 2 (8)

MAXUS 2 CZARTER JACHTÓW

MAXUS 2 (11)

MAXUS 2 (11)

MAXUS 2 KUCHNIA I ZLEWOZMYWAK

MAXUS 26 (4)

MAXUS 26 (4)

MAXUS 2 LEWA BURTA Z BOKU

MAXUS 26 (6)

MAXUS 26 (6)

MAXUS 2 PRAWA BURTA Z BOKU

MAXUS 6 (5)

MAXUS 6 (5)

MAXUS 2 DZIÓB JACHTU Z PRZODU

MAXUS 26 (1)

MAXUS 26 (1)

MAXUS 26 MIEJSCE DO SPANIA W JACHTU

MAXUS 26 (3)

MAXUS 26 (3)

MAXUS 26 TABLICA OŚWIETLENIE I MAGNETOFON

MAXUS 26 (2)

MAXUS 26 (2)

MAXUS 26 KUCHENKA NIERDZEWNA

Maxus 26 - dane techniczne

MAXUS 26

Maxus 26 - Czarter jachtów na Mazurach

Maxus 26 - Czarter Jachtów zaprasza Cię na pokład jachtu Maxus 26, który uzupełnia ofertę stoczni w najbardziej popularnym w Polsce segmencie wielkości. Złotego medalistę XVI Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych Boatshow. Championa Jachtingu 2015, nominowanego jako jedyny polski jacht w kategorii „ Jacht Rodzinny „ do prestiżowej nagrody „ Europejski Jacht Roku 2016 „

Maxsus 26 to pierwszy jacht z nowoczesnej linii evo. Atrybutem tutaj jest wprowadzenie oryginalnego kształtu, który odpowiada obecnym trendom na rynkach światowych.

Co go wyróżnia ? Na pewno styl pokładu, który jest zupełnie odmienny od charakterystycznego dla wcześniejszych maxusów. Wyraźnie zaznaczony kant, nakładki na nadbudówce  i subtelnie wydłużona powierzchnia okien, to tylko nieliczne atuty nowego Maxusa. W projekcie zastosowano łączenie kadłuba z pokładem, któremu towarzyszy ciągły stopreling. Ta zaleta niewątpliwie zwiększa bezpieczeństwo poruszania się po jachcie jak również stanowi dodatkowe wzmocnienie konstrukcyjne. Zejściówka w Maxusie zaprojektowana jest podobnie jak w jachtach typowo morskich. Do przodu przesunięto pionową sztorcklapę i umieszczono pomiędzy dwie tylne ściany nadbudówki, przy czym górna suwklapa podczas zamykania wychodzi wyraźnie za sztorcklapę. Właśnie dzięki temu rozwiązaniu zdecydowanie powiększył się kokpit, jak również udało się zabezpieczyć wnętrze jachtu przed dostawaniem się bryzgów wody i deszczu.

Osprzęt rozmieszczono na pokładzie w optymalny sposób dla tej wielkości jachtu, a pokład zaprojektowano tak, aby można było w bezproblemowy sposób zamontować wszystko co wymagający żeglarz uzna za stosowne. Są to m.in. dodatkowe blokady fałowe, szprycbuda, elektronika, szyna foka samohalcującego i dodatkowa regulacja żagli.

Czarter Jachtów na Mazurach i Maxus 26, to idealne połączenie, jak również sposób na udany wypoczynek na wodnych akwenach mazurskich.

Warto wspomnieć, że w  planach są wersje zabudowy z układem koi 5+1 oraz 6+2. Kabina dziobowa i rufowa opcjonalnie zamykane oraz różne wersje kambuza. Opcje silnikowe: silnik przyczepny zamontowany na pantografie lub stacjonarny.

Maxus 26 - Wyposazenie jachtu 

  • Napełniona butla turystyczna z gazem , ogrzewanie , instalacja wody pitnej , instalacja elektryczna , tent

  • kuchenka gazowa  , zlewozmywak , lodówka

  • radio , tv , cd , gniazdko ładowania telefonu

  • sztywny sztag , roll fok , lazy jack , patent / bramka masztu

  • pełne wyposażenie kambuza , środki ratunkowe , gaśnica

  • stolik kokpitowy , cumy , pagaje , kotwica , bosak , drabinka rufowa , odbijacze , siekierka , saperka , wiadro

  • ubezpieczenie JachtCasco , ubezpeczenie NW , ubezpieczenie od kradzieży silnika , ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi

Maxus 26 Port Stranda Mazury 
bottom of page