TES 32 DREAMER

Tes 32 Dreamer dane techniczne

TES 32 Dreamer - Czarter Jachtów

Jacht Czarter Mazur przedstawia Ci luksusowy, przestrzenny, wygodny jacht o nowoczesnej konstrukcji Tes 32 Dreamer. Czarter jachtów na Mazurach Tes 32 Dreamer - To duży jacht przeznaczony do dłuższych urlopowych rejsów zarówno na wodach morskich jak i śródlądowych.

TES 32 Dreamer jest bardzo łatwy w prowadzeniu zarówno pod żaglami jak i w porcie, a  pływanie nim to nie lada przyjemność dla sternika, jak i dla załogi, która ma do dyspozycji  doskonale dobrany osprzęt pokładowy.

Pod silnikiem i na żaglach jacht sprawuje się poprawnie. Tylko laicy mogliby od tak ciężkiego jachtu oczekiwać żeglowania  w ślizgu. Prędkości uzyskiwane przy niewielkiej sile wiatru ( w podmuchach nieco powyżej 3B )nie przynoszą wstydu konstruktorowi i budowniczemu. Jacht zdecydowanie lubi silniejszy wiatr,  gdyż jest ciężki, mocno do balastowany i dzięki temu bardzo stateczny.

Jak na swoją masę Tes 32 dobrze reaguje na ster, nie ma problemów z wykonywaniem zwrotów, dryfu też nie daje się odczuć. Żagle obsługuje się łatwo, co szczególnie ważne, gdy załoga nie może pochwalić się zbyt  długim stażem żeglarskim. Prędkość silnika też jest w granicach normy, a nawet powyżej.

Jednostka wyposażona jest w długi trap bukszpryt, dzięki któremu wejście w porcie na  dziób jest wygodne i nie skomplikowane. Tes 32 charakteryzuje się imponującym momentem prostującym, co stawia go w gronie najbardziej bezpiecznych i statecznych polskich jachtów żaglowych. Zatem z uwagi na doskonałe warunki bytowe, miejsce dla 6 – 8 osobowej załogi oraz łatwość obsługi śmiało można nazwać Tes 32 rodzinną jednostką. Tes 32 Dreamer to konstrukcja która przypadnie do gustu zwłaszcza żeglarzom ceniącym  pojemność wraz z wielkością jachtu, a także luksus bogatego wyposażenia. Czarter jachtów Port Stranda w Giżycko

TES 32 Dreamer - Wyposażenia jachtu:

·  Napełniona butla turystyczna z gazem, ogrzewanie, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, tent, relingi

·  kuchenka gazowa , zlewozmywak, lodówka

·  radio cd, gniazdko ładowania telefonu

·  sztywny sztag, roll fok, lazy jack, patent / bramka masztu  , echosonda, relingi

·  pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe, gaśnica

·  stolik kokpitowy, cumy, pagaje, kotwica, bosak, drabinka rufowa, odbijacze, wiadro

·  ubezpieczenie JachtCasco, ubezpieczenie OC, ubezpieczenie od kradzieży silnika, PARKING

·  WC morskie, ciepła woda, zamykane kabiny

Tes 32 Dreamer - Port "Stranda" real Fotp