top of page
Antila 3 jaht żaglowy na Mazurah

Antila 33 - jacht żaglowy

Antila 33 jacht żaglowy. Trzy jednostki do wyboru na czarter. To doskonaly jacht żaglowy. Antila 33 na wynajem Giżycko Port Stranda.

Antila 33 to doskonała jednostka żaglowa na czarter.  Jacht żaglowy ANTILA 33 z dwoma kołami sterowymi został bardzo popularny na Mazurach wśród wynajmowanych jachtów znany jako do uprawiania sportu turystyki żeglarskiej i rekreacji na wodach śródlądowych. Znaczna szerokość kadłuba 3,24 metry daje załodze możliwość spędzania dłuższego czasu pod pokładem w dużym komforcie mieszkalnym, a ergonomiczne zaprojektowany pokład 9.9-metrowym jednostce daje znaczną przestrzeń. Dzięki elektrycznemu dużemu kabestany na jachcie o mocy 900 W i wielu oryginalnym rozwiązaniom praca sternika oraz załogi jest łatwa i bezpieczna w każdych warunkach. Samo halsująca foka montowane do niektórych modelach Antil w naszym flocie tym bardziej ułatwia pracę załogi i sternika na jachcie. Wbrew pozorom co do swojej wielkości gabarytów jednostka żaglowa porównując do innych jachtów tej kategorii, jest bardzo szybka i zwrotna dzięki kształtów nautycznych. W dodatku dynamiczni jacht jest bardzo łatwy usłudze i wprowadzeniu.

Jacht żaglowy Antila 33 

Jak Najbardziej Antila 33 jest udanym i komfortowym, wręcz luksusowym jachtem żaglowym bardzo bogatym wyposażeniem dedykowanym do spędzania czasu wolnego w gronie rodziny i znajomych na bardzo godnych i wygodnych warunkach. Swojej załodze jednostka zapewnia niesamowity komfort warunki mieszkalne, bezpieczeństwo i emocje rywalizacji związane z szybką, sportową żeglugą. Nowoczesna linia jachtu kadłuba i takielunek wyróżniają łódź spośród innych jednostek spotykanych na wodach śródlądowych. Duża szerokość i optymalne wykorzystanie przestrzeni umożliwiają żeglowanie Antilą 33 na pokładzie nawet 10-osobowej załodze. Dzięki swoim walorom jacht zdobył na targach złoty medal i został wyróżniony. Mając niesamowite osiągi, jednostka może być wynajmowana do uprawiania turystyki i rekreacji, ale także czarterowanie do celów sportowych. Mówiąc Krótko i skromnie, Antila 33 to nowoczesność, komfort, luksus i zarazem bezpieczeństwo z pazurem sportowym! Fok na dziobie umieszczony jest na rolerze i na sztywnym sztagu. W naszej ofercie znajdą Państwo trzy jednostki typu Antila 33 i najnowszą wersie Antili która zostało Promowane 2021 roku Antila 33.3.

komfort i bezpieczeństwo na jachcie żaglowym 

Dla komfortu i bezpieczeństwa dla naszej załogi jacht jest wyposażony w solidne kosze, dziobowy i rufowy oraz sztormreling. Na jachcie dodatkowo można też na relingach rozciągnąć dostosowane siatki zabezpieczające małoletnich załogantów-piratów, małe cenne przedmioty przed znalezieniem się za burtą. Szeroki dach nadbudówki i wielki obszerny pokład dziobowy to z kolei jest idealne miejsce dla amatorów (i amatorek) opalania się, a nieprzemakalna szpryc buda nad wejściówką stanowi idealne schronienie na chłodniejsze i słotne dni, a bimini skutecznie zabezpiecza przed skwarnym słońcem.

Charakterystyka łodzi i zalety

Jacht szybko reaguje na ster hydrauliczny i dobrze trzyma kurs w każdych warunkach. Jest dobrze zrównoważony żaglowe. Duża powierzchnia żagli pozwala osiągać duże prędkości nawet doskonale sobie radzi przy słabym wietrze. Z kolei przy gorszej pogodzie refowanie żagli jest łatwe, a duży współczynnik balastowy zapewnia wysoką odpowiednią stateczność. Dwa koła sterowe mocowane po prawej i lewej burtach ułatwiające sternikowi kierowanie jachtem zarówno na otwartym akwenie, jak i podczas skomplikowanych manewrów portowych.
Silnik stacjonarny na oleju napędowym o mocy 38 KM oraz dziobowy ster strumieniowy o mocy 4.5 KW zapewniają jachtowi dynamiczną dużą manewrowość w czasie pływania na silniku. Dzięki temu, manewry portowe nawet w ciasnej marinie nie będą dużym problemem. Wyposażony elektryczny kabestan i bramka ułatwiają nam operację stawiania i kładzenia masztu. Podobnie dość częste na Mazurach kładzenie masztu przed mostami i kanałami nie nadwyręży sił załogi.​

Do jachtu wiedzie szeroka nietypowo (asymetrycznie) umieszczona antypoślizgowa zejściówka. Takie rozwiązanie daje nam poczucie bezpieczeństwa i poprawia komunikację na pokładzie, ale też pozwala nam lepiej wykorzystać miejsce wewnątrz. 

Na czarter Giżycko Port Stranda.

Zapraszamy na wynajem jachtu żaglowego w Giżycku Stanica Wodna Stranda Kontakt Tel. 786041142  

​​Będzie nam miło Was gościć na ich szerokich pokładach.

ANTILA 33.jpg
Giżycko_Port_Ekomarina_(15).jpg
antila-33
-33 1
1604477776
4477783