Our
Projects

Antila 33

Antila 33 to doskonała jednostka żaglowa na czarter. 33 stopowy jacht z dwoma kołami sterowymi przeznaczony do uprawiania sportu turystyki żeglarskiej i rekreacji na wodach śródlądowych. Znaczna szerokość kadłuba 3,24 metry daje załodze możliwość spędzania dłuższego czasu pod pokładem w dużym komforcie mieszkalnym, a ergonomiczne zaprojektowany pokład 9.9-metrowym jednostce daje znaczną przestrzeń. Dzięki elektrycznemu dużemu kabestanowi 900 W i wielu oryginalnym rozwiązaniom praca sternika oraz załogi jest łatwa i bezpieczna w każdych warunkach.


Pokład jachtu


Na pokładzie od razu na siebie uwagę zwraca obszerny kokpit z wieloma bakistami. Oznacza to, że cała załoga nawet i 10 osób może spędzać czas wspólnie. Kokpit to odpowiednik kuchni lub pokoju dziennego na jachcie. W tym miejscu zazwyczaj koncentruje się aktywnie życie dzienne, a nierzadko także wieczorne.

Kokpit można powiedzieć, że jest podzielone na dwie części. Strefę sternika oraz strefę załogi. Sternik, który kieruje jachtem, ma do dyspozycji dwa koła sterowe, panel sterowania silnikiem panel steru strumieniowego dwa cztery kabestany oraz wszystkie liny. W razie potrzeby może prowadzić jacht sam.

 

Jak najbardziej w kokpicie nie może brakować komfortu żeglowania załogi, który poprawia na stale mocowany wygodny stolik. Umożliwia on spożywanie posiłków na otwartym niebie blisko natury. Otwarta rufa z szerokim trapem i drabinka kąpielowa ułatwiają zażywanie kąpieli.


komfort i bezpieczeństwo
 

Dla komfortu i bezpieczeństwa dla naszej załogi jacht jest wyposażony w solidne kosze, dziobowy i rufowy oraz sztormreling. Na jachcie dodatkowo można też na relingach rozciągnąć dostosowane siatki zabezpieczające małoletnich załogantów-piratów, małe cenne przedmioty przed znalezieniem się za burtą.

 

Szeroki dach nadbudówki i wielki obszerny pokład dziobowy to z kolei jest idealne miejsce dla amatorów (i amatorek) opalania się, a nieprzemakalna szpryc buda nad wejściówką stanowi idealne schronienie na chłodniejsze i słotne dni, a bimini skutecznie zabezpiecza przed skwarnym słońcem.


Narodzenie legendarnego jachtu żaglowego Antila 33.


Jacht żaglowy Antila 33 został nowościom 2015