JANMOR 28

JANMOR 28 dane techniczne

Janmor 28 Czarter jachtów 

JanMor 28 - Czarter jachtów na mazurach . To atrakcyjny jacht dla firm czarterowych jak i armatorów indywidualnych , mający  doskonałe właściwości nautyczne cenione przez żeglarzy. Został wyróżniony na Targach Wiat i Woda 2001 r. Posiada elegancką sylwetkę, nowoczesny kształt kadłuba. Wnętrze klasyczne dla tej długości jachtu: messa jest wyposażona w stół oraz miejsca do siedzenia, kambuz wyposażony w kuchenkę i zlewozmywak, kabinę sanitarną  z wc i umywalką oraz koje dwuosobowe. Przestrzenny kokpit pomieści ośmiu członków załogi. Komunikację z pokładem dziobowym zapewniają szerokie półpokłady. Niezwykle rozbudowany kosz dziobowy znakomicie ułatwia wchodzenie na jacht od strony dziobu. Fok jak i grot można zrolować w krótka chwilę.

Mając na celu zapewnienie dobrej stateczności Janmor 28 wyposażony jest w 900 kilogramowy balast wewnętrzny oraz w lekki uchylny miecz, łatwy i bezpieczny w obsłudze. Jacht nadaje się do żeglugi  śródlądowej lub morskiej przybrzeżnej. Niewielkie zanurzenie 42 cm daje możliwość dobicia do każdego brzegu, a podnoszona płetwa sterowa przy zacumowaniu rufą do brzegu pozwala wyjść na brzeg „ sucha stopą „

Podsumowując Janmor 28  to jacht przeznaczony dla bardziej wymagających żeglarzy. Jest to jeden  z najpopularniejszych jachtów w tej klasie wielkości. Może być również prowadzony przez jedna osobę  dzięki temu, że wszystkie fały zostały sprowadzone do kokpitu. Po za tym to jacht stateczny i dzielny, co gwarantuje wysoki stopień bezpieczeństwa członkom załogi.

Według żeglarzy to jacht wart uwagi, spełniający wymagania i niesprawiający większych problemów z jego obsługą , użytkowaniem przestrzeni, jak i dobrze wyposażony. Stabilny zarówno w reakcji na szkwały, jak i np. na wchodzenie załogi na pokład.

Relaks z Jacht Czarter Mazury, to niezapomniane chwile i wspomnienia, które masz w zasięgu dłoni.

JANMOR 28 - Wyposażenia jachtu:

·  Napełniona butla turystyczna z gazem , ogrzewanie , instalacja wody pitnej , instalacja elektryczna , tent , relingi

·  kuchenka gazowa  , zlewozmywak , lodówka

·  radio cd , gniazdko ładowania telefonu

·  sztywny sztag , roll fok , lazy jack , patent / bramka masztu  , echosonda , relingi

·  pełne wyposażenie kambuza , środki ratunkowe , gaśnica

·  stolik kokpitowy , cumy , pagaje , kotwica , bosak , drabinka rufowa , odbijacze , wiadro

·  ubezpieczenie JachtCasco , ubezpieczenie OC, ubezpieczenie od kradzieży silnika , PARKING , ogrzewanie

JANMOR 28 - Port "Stranda" real foto