MAXUS 33

Maxus 33 - Czarter jachtów Mazury, Port Stranda Giżycko

Maxus 33 - wyposażenie jachtu: jacht żaglowy, trzy zamykane kabiny, ster strumieniowy, kolo sterowe, prysznic, WC tualeta morska, Silnik stacjonarny 20km. Dane techniczne. Czarter jachtów żaglowych na Mazurach w Giżycku. Stanica wodna Port Stranda.

Maxus 33 - Zapraszam Cię do skorzystania z niesamowitej oferty, jaką daje jacht Maxus 33. Jest on bezpieczny, stabilny, a przede wszystkim niezawodny w każdych warunkach pogodowych. Jego główną zaletą jest szybkość, która przy dobrych wiatrach dostarczy Ci masę  frajdy i sprawi nie lada przyjemność w opływaniu mazurskich portów.

MAXUS 33.jpg

Maxus 33 projektu znanego projektanta Jacka Daszkiewicza  to niewątpliwie prawdziwy strzał w dziesiątkę stoczni Northman. Podczas premiery 2007 r. na Boatshow zdobył złoty medal targów, zaś testy na wodzie dowiodły jego korzystne właściwości nautyczne. Jego komfort i świetne wyposażenie sprawiają, że z ust klientów wychodzą same pozytywne  opinie. Mimo sporych gabarytów okiełzna go każdy, kto miał styczność z żeglugą śródlądową. Instalacja steru strumieniowego oraz skrętny silnik w studni czynią tą jednostkę ponadprzeciętną, skutecznie umożliwiającą redukcję oporów hydrodynamicznych.

Pokład jachtu z dużą wysokością stania zapewnia wygodę i sporo  miejsca wieloosobowej załodze. Został on przystosowany do zamontowania wszelkich elementów i patentów, które uprawniają wygodę użytkowania na różnych akwenach wodnych . Obszerny kokpit, szerokie półpokłady z handrelingami  oraz powierzchnie przeciwślizgowe umożliwiają  bezpieczną i komfortową komunikację. Starannie wykonane wnętrze, bogate wyposażenie i 3 oddzielne kabiny sprawiają niemal hotelowe warunki. Jacht przeznaczony jest do żeglugi dla 8 – 10 osób.

Czarter jachty na Mazurach wraz z komfortową jednostką dla wymagających jaką jest jacht Maxus 33 to idealne połączenie dające Ci niezapomniane wrażenia pośród zdobywania mazurskich szlaków wodnych.

Wyposażenie jachtu

  • Wc morskie – kabina , prysznic

  • Lodówka , radio cd , tv , kuchenka gazowa , gniazdko ładowania telefonu

  • Kuchenka gazowa, butla turystyczna z gazem , lodówka , zlewozmywak , stolik kokpitowy

  • Instalacja elektryczna 220 v , instalacja wody pitnej , ogrzewanie , oświtlenie nawigacyjne , oświetlenie kokpitu

  • Sztywny sztag , roll fok , lazy jack / bramka masztu , tent , relingi

  • Wyposażenie kambuza , środki ratunkowe , gaśnica

  • Ubezpieczenie Oc , ubezpieczenie JachtCasco , ubezpieczenie od kradzieży silnika

  • Kotwica , cumy , pagaje , bosak , odbijacze , siekierka , saperka , wiadro , drabinka rufowa , ster strumieniowy

  • Parking  , woda zaburtowa

DANE TECHNICZNE

Jacht żaglowy MAXUS 33 port macierzyński Stanica Wodna "STRANDA" REAL FOTO 

MAXUS 28

ANTILA 27

MAXUS 26

TES 32 DREAMER

ANTILA 33

TWISTER 870 Complikator