top of page

Houseboat Mazury

Houseboat Łodzie bez patentu 

Houseboat bez uprawnień na Mazurach 

JACHTY HAUSBOTY NA MAZURACH

Houseboat bez patentu

Bez patentu Houseboat Mazury. Sprawdź nas czarter jachtów Houseboats i łodzie bez patentu. Wynajmuj pływający dom na Mazurach.

Dla wielu na Mazurach czarter jachtów bez posiadania stosownych uprawnień był jedynie amerykańskim snem, który nigdy mógł się nie ziścić. Jednak to marzenie stało się faktem i od kilku lat wynajem łodzi bez patentu jest jak najbardziej możliwy. Dotyczy to również czarteru specjalnego rodzaju jachtu motorowego, jakim jest niewątpliwie Houseboat, którego obecność coraz częściej możemy zaobserwować na mazurskich wodach, w szczególności w okolicach Giżycka.

 

Czarter jachtu bez uprawnień

Mazury przejmuje modę czarteru jachtu bez uprawnień. Model ten był w szczególności popularny w zachodniej części Europy np. we Francji. Lazurowe Wybrzeże było przepełnione Houseboatami, na których ich właściciele wraz z rodzinami oraz przyjaciółmi spędzali swój czas. Te wyjątkowe łodzie bez patentu obecne były również w kinematografii m.in. w filmach z Luisem de Funesem. Moda na posiadanie Houseboatów przywędrowała również do Polski, dzięki czemu obecnie możliwe korzystanie jest z opcji najmu nawet bez posiadania stosownych uprawnień. Jednak czym jest w zasadzie Houseboat i czemu jego czarter cieszy się tak dużą popularnością wśród turystów?