top of page

Wynajem jachtów Giżycko

Wynajem  jachtów  Giżycko, Idealna okolica dla żeglarzy do wynajmowana jachtu w sercu Mazur, która połączy szlak żeglarski północ południe.. Nasza firma, która znajduje się na Mazurach w okolice Giżycka, specjalizuje się w najwyższej jakości produktach i najlepszej obsłudze klienta. Prowadzimy wypożyczalnię jachtów od 2008 roku, dostarczając naszym klientom wszystko to, czego potrzebują.
Zapraszamy do nas żeglarzy i motorowodniaków, sprawdź nas, do czego dążymy; zajrzyj do naszej firmy czartery jachtów, które stacjonują w obszarze gminy Giżyckiej. Przekonaj się osobiście co do naszych usług w stolicy żeglarstwa.

Giżycko to miasto turystyczne pełne zabytków i ciekawych miejsc swoich historii. Kino, muzeum, regionalna restauracja, pełno barów plaży i dyskotek. Tutaj nie da się nudzić. Miasto ma 35000 mieszkańców i jest bardzo gościnne i znanym miastem dla żeglarzy. Giżycko posiada kilka dużych portów żeglarskich, między innymi Ekomarina i Stanica Wodna Stranda jest otoczone dwoma dużymi jeziorami Kisajno i Niegocin a czarter jachtów to nasza specjalność. Wszystkie drogi dla żeglarzy prowadzą do serca Mazur na czarter wynajem łodzi.

Naszym celem jest stworzenie najlepszego sklepu z wypożyczalnią na terenie miejscowości Giżycko. Oferujemy atrakcyjne ceny, spersonalizowane usługi, oraz wygodne warunki wynajmu dla naszych klientów. Oferujemy wysokiej jakości produkty i sprzęt na wynajem w przystępnych cenach. Zaspokajanie Twoich potrzeb to nasz obowiązek. Sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej oraz odwiedź firmę Czartery jachtów osobiście już dziś. 

Wynajem jachtów

Wynajem jachtów będąc najpopularniejszą firmą w branży, posiada w ofercie jedynie najlepsze dostępne na rynku przedmioty. Naszym celem jest zapewnienie doskonałej obsługi wszystkim, którzy poszukują wysokiej jakości sprzętu i przedmiotów na wynajem. Aby nasi klienci ponownie korzystali z naszych usług, utrzymujemy niskie ceny. Zanim odwiedzisz firmę "Czarter jachtów Giżycko" osobiście, przejrzyj wstępnie naszą ofertę na stronie internetowej. Nie możesz znaleźć tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami.

 

Czarter jachtu w Giżycku jest coraz bardziej popularne. Spędzenie wakacji i doceniane przez osoby szanujące sobie naturę, ciszę i przyrodę. Rodzaj odpoczynku żeglowania na jachtach daje nam rozładować się i nabrać nowej pozytywnej energii do życia, zapominając o naszych codziennych problemach. Osoby korzystające z czarter jachtu w Giżycku, będą mogły w pełni korzystać z pojemnych i rozległych zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni pokładu i cieszyć się widokami fantastycznej dzikiej przyrody, którą nam daje matka natura otaczający miasto Giżycko. Dzięki królewskim, ale minimalistycznym wnętrzom, czarterowanie jachtu po fascynujących mazurskich jeziorach daje nam możliwość żeglowania wśród przyrody, mimo to czujemy się jak we własnym domu, gdyż mamy pod ręką niezbędne rzeczy do wygodnego pobytu przy dzikiej naturze.

Giżycko Wynajem jachtów

Rejs zakończony sklarowanym jachtem dla niektórych może uchodzić za rzecz oczywistą. Kiedyś oddanie brudnego i niesklarowanego jachtu bardzo źle świadczyło o sterniku/kapitana jachtu. Jednakże spora część żeglarzy czarterujących jachty zapomina o tym kosztownym obowiązku. Oddanie armatorowi brudnego i niesklarowanego jachtu, lub zeszmacanie nasze Giżycko i okolice  może generować dodatkowe kosztów rzędu 100-600 PLN. Dlatego warto takie szczegóły ustalić z armatorem jeszcze przed rejsem.


Ważną zasadą dotyczącą czyszczenia jachtu jest zakaz używania detergentów mogących zanieczyścić wodę.
Zatruwanie wody jest zabronione i podlega karze!
Zobacz jakich błędów nie popełniać wynajmując jacht na Mazurach.


Przeszkolenie załogi, zanim czarterujemy jachty — cudzysłowem: przed wejściem na pokład jachtu należałoby przydzielić każdej osobie odpowiednią rolę. Najlepszym kryterium przydziału funkcji są predyspozycje psychofizyczne załoganta. Istotny jest odpowiedni dobór ludzi i dokładne wyjaśnienie działań, zwłaszcza jeżeli mamy do czynienia z żółtodziobami. Dobrze jest pokazać załodze gdzie, znajdują się takie elementy jak skrzynka bosmańska, kamizelki ratunkowe, pagaje, bosak i inne elementy, które mogą być potrzebne na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Najprostszym rozwiązaniem jest zaangażowanie całej załogi w odbiór czarterowanego jachtu. Dzięki temu każdy załogant dokładnie pozna jacht i będzie wiedział, co się na nim znajduje i gdzie leży. Oddanie sklarowanego jachtu po rejsie jest to podstawa, więc nie zapominamy o czystości środowiska, nie zostawiamy śmieci na jachcie najlepiej segregować odpowiednio i dbać o czystość Giżycka.

 

Wynajmowanie jednostek żaglowych 

Luksus, na każdą kieszeń wynajem jachtów w Giżycku, czyli zapraszamy na Giżycko wynajem jachtów.

Oglądając filmy w szczególności kręcone u wybrzeży Miami lub na Lazurowym Wybrzeżu wiele osób mogło pozazdrościć aktorom możliwości żeglowania i wypoczynku na jednym z luksusowych jachtów. Jednak marzeń związanych z takim sposobem spędzania wolnego czasu nie trzeba odkładać na wyjazd zagraniczny, ale są one jak najbardziej do zrealizowania w naszym kraju, zwłaszcza na Mazurach.

 

Trudno sobie bowiem wyobrazić w Polsce lepsze miejsce do żeglowania. Choć na pierwszy rzut oka mogłoby się wydawać, że jest to forma spędzania czasu zarezerwowania wyłącznie dla osób zamożnych, jest to tak naprawdę mit. Ceny czarteru jachtów zaczynają się już od kwoty nieco wyższej niż 100 złotych. To sprawia, że z wynajmu łodzi może cieszyć się każdy, kto ma tylko na to ochotę, a zasobność portfela nie ma w tym przypadku wielkiego znaczenia. Oczywiście, w sezonie turystycznym ceny mogą nieco wzrosnąć i są zazwyczaj uzależnione od długości okresu najmu czarterowanych jachtów. Najczęściej łodzie czarterowane są na tydzień, choć w wielu sytuacjach można skorzystać z możliwości jednodniowego jej wynajęcia za stosowną opłatą.

Wynajem jachtu - Mapy GPS

Znajomość mapy to nie tylko planowanie trasy, ale także ograniczenie ryzyka niebezpiecznych zdarzeń. Wygodnym i bardzo skutecznym rozwiązaniem są mapy GPS, które można bezpłatnie pobrać ze strony mazury.info.pl LINK. Jeżeli nie dysponujemy żadnym z powyższych, możemy skorzystać z smartfona zainstalować aplikacje z żeglarskimi mapami mazur takich jak: Mazury Mini Locja bezpłatnie dostępna na Google Play.


Odpowiedni ekwipunek.
Są rzeczy, o których najczęściej sobie przypominamy w momentach, kiedy są najbardziej potrzebne. Do takich możemy zaliczyć: czapka z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, a także kremy z filtrem i maści na oparzenia słoneczne. Wszystko, co nas ochroni przed negatywnymi skutkami działań atmosferycznych, Pakując się na wyjazd, dobrze byłoby zrobić check-listę, która zweryfikuje naszą pamięć.


Najważniejszym punktem na tej liście powinny być potrzebne dokumenty zapakowane w wodoszczelną saszetkę. Kolejne punkty listy powinny zapełnić pozycje zawierające niezbędniki: jak latarka z zestawem baterii, nóż żeglarski, multitool czy słynny srebrną taśmę. Natomiast w ekwipunku doświadczonych żeglarzy nie powinno zabraknąć kilku dodatkowych krawatów, szekli, ściągaczy, juzingów i bloczków.

Mazury: czarter w Giżycku Jachty żaglowe lub motorowe

Mazury, Jachty żaglowe lub motorowe czarter w Giżycku. To możliwość spędzenia czasu z rodziną lub przyjaciółmi.

Niewątpliwie wybranie się na Mazury sprzyja umacnianiu więzi rodzinnych, a także zacieśnianiu wszelkich przyjaźni. Piękna sceneria towarzysząca spędzaniu wspólnych chwil wpływa pozytywnie na atmosferę i pozwala budować piękne wspomnienia. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na czarter jachtów żaglowych w celu zabrania swoich przyjaciół lub rodziny na wodę i przeżycia z nimi wspaniałej przygody. Takie rozwiązanie pozwala zapewnić spokój sobie i bliskim oraz umożliwia oddalenie się od innych zwiedzających w poszukiwaniu ciszy. Wynajem jednostek żaglowych to również możliwość zaszczepienia w swoich dzieciach pasji do żeglowania i sprawienie, że tak jak Wy pokochają wodę. Mazurskie jeziora potrafią bowiem działać na wyobraźnię i sprawiać, że będzie chciało się wracać w raz odwiedzone miejsca w każdej możliwej chwili.

Giżycko jachty na wynajem

Czarter jachtów Giżycko, Mazury (Polska). Wypożyczalnia łodzi jachtów żaglowych i motorowych w Giżycku. Oferuje jachty żaglowe i motorowe wynajem skuterów wodnych oraz czartery bez uprawnień. 

Giżycko Czarter

 

Może Kraina Tysiąca Jezior na Mazurach? To na pewno jest mowa o wynajem jachtów w Giżycku. Od wielu lat działa na wyobraźnię turystów z całej Polski, a także z zagranicy.

 

To miejsce, gdzie można w spokoju wypocząć na urlopie, wynajmując łódź, wybrać się na krótki weekendowy wypad ze znajomymi czy nawet zamieszkać na stałe i cieszyć się wszystkimi urokami, jakie oferują Czarter jachtów Giżycko. Pierwsze, co kojarzy się z Krainą Tysiąca Jezior, to czarter jachtów żaglowych i jachtów motorowych na Mazurach i jego stolica Giżycko, który jest stolicą Mazur i jedną z największych miastem atrakcji, jaką oferuje to miejsce, ale rzecz jasna niejedyną. Giżycko to bowiem prawdziwe centrum rozrywki, w którym każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Nie sposób się nie zakochać w tym miejscu od pierwszych chwil, np. spoglądając ku wschodowi słońca, i cieszyć się widokiem pływających po wodzie żaglówek. Skorzystaj z naszej oferty czarteru jachtów w Giżycku.

Wynajem jachtów żaglowych w Giżycku na Mazurach To sposób na aktywne wakacje blisko natury.

Giżycko stolica Kraina Tysiąca Jezior

Będąc w stolicy Krainie Tysiąca Jezior w Giżycku na wakacjach, nie można nie skorzystać z okazji zobaczenia wszystkich atrakcji, które daje to miejsce. Stanowi ono bowiem wspaniałe połączenie środowiska naturalnego zurbanizowanym światem, dającym wiele możliwości aktywnego wypoczynku m.in. pływania wynajętymi jednostkami żaglowymi. Entuzjaści eksplorowania fauny i flory mogą robić to na piechotę, korzystając z mnóstwa szlaków wycieczkowych, dzięki którym jeszcze bliżej zaznajomią się z przyrodą, a także odetchną od miejskiego zgiełku. Alternatywnym rozwiązaniem dla tego rodzaju aktywności jest czarter jachtów i podziwianie środowiska naturalnego z perspektywy pokładu wynajętej łodzi.

W niektórych miejscach możliwe jest oczywiście zejście na ląd oraz cieszenie się spędzeniem czasu we własnym towarzystwie z dala od innych ludzi. Bliskość lasów z kolei sprawia, że w każdej chwili można udać się na spacer leśnymi ścieżkami, a późnym latem pozbierać jeżyny czy jagody. Jednak to nie jedyne owoce natury, jakie mogą ofiarować turystom Giżycko. Biorąc pod uwagę, że jest to Kraina Tysiąca Jezior, oczywistym wydaje się wyruszenie wyczarterowanym jachtem w głąb jednego z nich i zarzucenie wędki w celu połowu ryb. Sporo zwiedzających wybiera także możliwość czarteru jachtu żaglowego wyposażonego w możliwość przewożenia rowerów. W ten sposób można odwiedzić dużą ilość miejsc, a poza tym połączyć leżakowanie na wynajętej łodzi z aktywnym spędzaniem czasu, jakim jest niewątpliwie jazda na rowerze.

Wypożyczalnia żaglowych jednostek w Giżycku?

Chcesz doskonalić swoje umiejętności żeglarskie? Czarter jachtów w Giżycku idealnie Ci do tego posłuży.


Jeżeli uwielbiasz spędzać na wodzie swój czas i jest to dla Ciebie wspaniałe hobby lub sposób na życie, to oferta wynajmu jachtów na Mazurach skierowana jest właśnie do Ciebie. Nie ma lepszej możliwości na szlifowanie swoich żeglarskich umiejętności niż pływanie wynajętą łodzią na spokojnych jeziorach. W Krainie Tysiąca Jezior na Mazurach, jak sama nazwa zresztą wskazuje, sposobności do korzystania z otwartej wodnej przestrzeni jest mnóstwo. Na Mazurach można wyróżnić bowiem aż 2000 jezior, które łącznie zajmują powierzchnię ponad 480 kilometrów kwadratowych. Najpopularniejszym i najbardziej znanym są z pewnością Śniardwy. Nie można jednak zapominać o takich jeziorach jak Niegocin czy Kisajno. Jednak Mazury to nie tylko jeziora, ale również sieć kanałów i śluz, które umożliwiają dowolne przemieszczanie się z miejsca na miejsce. Dzięki temu można w pełni przekonać się o urokach tej obfitującej w atrakcje krainy.

 

Wynajem jachty żaglowe w Giżycku
Jachty żaglowe Giżycko, Węgorzewo czy Mikołajki - gdzie wybrać się w rejs wyczarterowanym jachtem?


Kraina Tysiąca Jezior kryje w sobie wiele zakamarków oraz sekretów, które powinno się odkryć samemu, by doświadczyć wielu przyjemności. Samodzielna eksploracja zabytków pozwoli bowiem na zebranie cennych przemyśleń związanych z odwiedzeniem danego miejsca. W swobodnym przemieszczaniu się pomoże zdecydowanie czarter jachtu żaglowego, gdyż tym wynajętym środkiem transportu najłatwiej poruszać się po mazurskich jeziorach. W ten sposób uniknie się niepotrzebnych nikomu korków oraz zaoszczędzi sporo czasu, który można spożytkować znacznie efektywniej niż siedząc w zamkniętym samochodzie. Jeżeli zastanawiasz się, gdzie pożeglować wynajętą łodzią, to zarówno Giżycko, jak i Węgorzewo czy Mikołajki będą znakomitym wyborem. Najlepiej wybrać się do wszystkich z wymienionych miejscowości, nie pomijając żadnej z nich. Każda bowiem zachwyca swoim pięknem i zachęca do zagoszczenia w niej na dłużej. Na trasie wycieczki nie powinno również zabraknąć Ryna czy Sztynortu. Każda z wymienionych miejscowości zapewni wspaniałe możliwości zacumowania wyczarterowanego jachtu i zadbanie o niego w najlepszy z możliwych sposobów.

bottom of page