top of page

Destinations

Nautika 1000 - Wynajem jachtu bez patentu

Nautika 1000 jacht motorowy | Czarter jachtów bez patentu | Jachty motorowe bez patentu na Mazurach.

Łodzi motorowe Nautika 1000 - Wynajem jachtu bez patentu Mazury. Jednostki motorowe dla wynajmu dzielą się na dwa grupy niektóre jednostki, żeby wyczarterować, jest wymagane uprawnienia motorowodnego. Na szczęście nie posiadanie patentu sternika jachtowego lub motorowodne to nie oznacza, że czarter jachtów motorowych na Mazurach zostanie marzeniom dla odwiedzających turystów na nasze jeziora.

 

Wynajem jachtu Houseboat bez uprawnień

Nautika 1000 jacht bez patentu mimo swoich dużych gabarytów dostępny jest dla wszystkich chętnych, co mają ukończone osiemnaście lat.

Zapraszam no wynajem łodzi typu houseboat Nautika 1000, cieszącego się dużym uznaniem i zainteresowaniem w Krainę Tysiąca Jezior. To jacht motorowy, na który niewymagane są uprawnienia, co stanowi jego dużą zaletę i zainteresowania odwiedzających. Równo zapewnia on nam wysoki komfort mieszkalny podczas żeglugi na mazurskich zbiornikach wodnych. Jego konstrukcja i sposób zaprojektowania zabudowy daje pełen zakres bezpieczeństwa oraz poruszania się po pokładzie. To jednostka dedykowana szczególnie tym, którzy szukają połączenia relaksu i bliskiego kontaktu z naturą.

Spalanie koszty i manewrowość

Wynajem lub czarter jachtu
Nautika 1000 wyróżnia się świetnymi właściwościami nautycznymi.

Jest bardzo ekonomiczna w użytkowaniu, dzięki niskiemu zużyciu paliwa (5 l. na godzinę pływania) i niewysokiej cenie (maksymalnie 1100 zł w sezonie) jak na łódź o takiej wielkości. To jednostka charakteryzująca się dużą manewrowością i niewielkim zanurzeniu. Dwa silniki strumieniowe i ster, umożliwiają obrót w miejscu o 360 stopni, dzięki czemu wpłynięcie do każdego typu brzegu nie przynosi żadnych utrudnień i jest bardzo łatwe. Konstrukcja jachtu jest bardzo nowoczesna i bardzo przyjazna szczególnie osobom starszym, a nawet osobom niepełnosprawnym, poruszanie się po pokładzie nie sprawia żadnych trudności. A dzięki swojej udanej konstrukcji i kształtu dna jacht praktycznie nie dryfuje nawet przy bocznych wiatrach.

Komfort zalety i wygodę jachtu 

Podczas czarteru jachtu jest dla nas ważny Państwa komfort. Więc na jachcie Nautika 1000 Ilość osób, dla której dedykowany jest pobyt komfortowo to ośmiu członków załogi.

W dziobie jachtu znajduje się dwuosobowa, zamykana kabina sypialna, a w messie mamy dwa dodatkowe miejsca do spania, które powstają po rozłożeniu kanapy. Na pokładzie jest kokpit z pulpitem sterowniczym oraz miejsce do siedzenia wraz ze stolikiem. W każdej kajucie znajdziemy dla nas wygodne do użytkowania pojemne szafki zamykane. To oznacza, że na podróż nie musimy zastanawiać nadmiar bagażu. Przestrzenny WC, budowane razem z prysznicem i mając dostęp do ciepłej wody oraz bogatą wyposażenia kambuza i potężnych czterech dużych akumulatorów daje nam możliwość, być nie uzależni od lądu nawet do kilku dni i płynąc cieszyć się dziką przyrodą, A Jeśli zaś będziemy chcieli zażyć kąpieli słonecznych, możemy skorzystać z wygodnego materaca, który znajduje się w przedniej części łodzi.

Macierzyński port w Giżycku Stanica Wodna Stranda.

Jacht Nautika 1000 stacjonuje w Giżycku macierzyńskim porcie Stanica Wodna Stranda. Miłośników lub zainteresowanych zapraszam do naszej wypożyczalni, gdzie można wynajmować jachty bez patentu. Cumowanie macierzyńskim porcie wliczone jest w cenie, gdzie załoga ma dostęp do sanitariatów które czynne całodobowo na dobę. Dodatkowo można skorzystać ze słupka elektrycznego ładować akumulatory i tankować zbiornika z wodą bez żadnych dodatkowych opłat. W Stanicy znajduje się restauracja, Bar gdzie można zamawiać ciepłą jedzenie i zimne napoje dodatkowo strzeżony parking. Do centrum miasta 2 km do najbliższego sklepu 400 m najbliższy stacja paliwowa 800 m apteka 500 m.

Nautika 1000
Dane techniczne

NAUTIKA 1000 Na Mazurach czarter jachtów bez patentu

Wyposażenia jachtu

Prysznic, radio, CD, TV, ogrzewanie, lodówka, ciepła woda, woda zaburtowa, WC morskie, oświetlenie kokpitu, oświetlenie nawigacyjne, parking, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, tent, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, gniazdko ładowania telefonu, Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, Ubezpieczenie od kradzieży silnika, Ubezpieczenie rzeczy osobistych załogi, kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, siekierka, saperka, wiadro, drabinka rufowa,

 Zdjęcia jachtu, łodzi, Houseboat bez patentu 

bottom of page