top of page

Maxus 28 jacht żaglowy czarter jachtu Mazury

Maxus 28

Maxus 28

Maxus 28 Sport Czarter jachtów na Mazurach

Maxus 2 schody

Maxus 2 schody

Maxus 8 kokpit jachtu schody

Maxus 2 kokpit

Maxus 2 kokpit

Maxus 2 Czarter jachtów Giżycko

Maxus 2 poklad

Maxus 2 poklad

Maxus 2 Poklad jachtu

Maxus 2 rufa

Maxus 2 rufa

Maxus 8 poklad jachtu rufa

Maxus 2 prawa burta

Maxus 2 prawa burta

Maxus 2 prawa burta jachtu

Maxus 2 koja

Maxus 2 koja

Maxus 2 koja dziobowa dla dwóch osób

Maxus 2 kambus

Maxus 2 kambus

Maxus 2 kambuz kuchenka gazowa zlewozmywak

Maxus 28 mesa

Maxus 28 mesa

Maxus 28 mesa stolik i miejsce do siedzenia i spania

Maxus 28 rufa

Maxus 28 rufa

Maxus 28 jacht żaglowy prawa burta rufa

Maxus 28 kadłub

Maxus 28 kadłub

Maxus 28 kadłub jachtu rupel

Maxus 28 prawa burta

Maxus 28 prawa burta

Maxus 28 jacht Zaglowy prawa burta

Maxus 28 - czarter jachtów na Mazurach.

Maksus 28: to żaglowy jacht kabinowy regatowy, jest szybki za również bardzo dynamiczny, przeznaczony do turystyki i sportu. Organizowane regaty Northman w Węgorzewie. Dane techniczne, Wyposażenie jachtu żaglowego Port Stranda Giżycko cena kontakt 48-694033699

 

MAXUS 28 - Jacht Czarter Mazury przedstawia Ci ideał pośród mazurskich ofert. Maxus 28  Jest to niewątpliwie jeden z najbardziej obleganych jachtów, jako jacht regatowy do sportu należy go rezerwować znacznie wcześniej niż pozostałe jachty. Regatowy Maxus 28 pod symbolem S (sportowy) różnią się od zwykłych Maxusów przede wszystkim wagą i krojem  żagli, Jacht jest prawie o 500 kg lżejszy, mimo że posiada większe żagle niż standard.  

Uznanie żeglarzy nie mija, mimo że powstał wiele lat temu, zatem nie traci na swojej atrakcyjności.


Projektantem jego jest Jacek Daszkiewicz, znany z wielu innych projektów np. Antili, później zaś Maxusów.

 

Jacht jest zdobywca nagrody Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych oraz Złotego Pagaja Sailforum. Bezapelacyjnie pokonał swoich konkurentów.

Jacht żaglowy Maxus 28

Maxus 28 wielkościowa pasuje do realiów mazurskich, jego wielkość jest tak dobra, że mieści się nawet w ciasnych portach Wielkich Jezior Mazurskich. To idealne połączenie świetnych właściwości żeglugowych oraz komfortu mieszkalnego. Zyskał na właściwościach nautycznych dzięki temu, iż ma przesunięty środek boczny oporu w tył poprzez pochylenie pilersów i cofniecie miecza. Wyróżnia się innowacyjną linią pokładu oraz przestronnym kokpitem i szeroką rufą, co zapewne sprzyja dobrym osiągom. Bezpieczeństwo i szybkość to jedne z nielicznych argumentów, które przemawiają za tym jachtem.

W warunkach średniego i silnego wiatru Maxus 28 prowadzi się szybko i bezproblemowo, powyżej 4 B warto się zarefować, szczególnie żeglując turystycznie na wiatr lub półwiatrem. Obsługa jachtu nie stanowi żadnego problemu, nawet przy małej liczbie załogi. Jeżeli nie wieje zbyt mocno, to jacht można prowadzić w pojedynkę.

Osprzęt rozmieszczono na pokładzie w optymalny sposób dla tej wielkości jachtu, a pokład zaprojektowano tak, aby można było w bezproblemowy sposób zamontować wszystko, co wymagający żeglarz, uzna za stosowne. Pokład jachtu z dużą wysokością stania zapewnia wygodę i sporo miejsca wieloosobowej załodze. Został on przystosowany do zamontowania wszelkich elementów i patentów, które uprawniają wygodę użytkowania na różnych akwenach wodnych.

Maxus 28 - Wyposażenie jachtu:

WC CHEMICZNE  – kabina, prysznic, lodówka, radio cd, tv, kuchenka gazowa, gniazdko ładowania telefonu, kuchenka gazowa, butla turystyczna z gazem, lodówka, zlewozmywak, stolik kokpitowy, Instalacja elektryczna 220 v, instalacja wody pitnej, ogrzewanie, oświetlenie nawigacyjne, oświetlenie kokpituSztywny sztag, roll fok, lazy jack / bramka masztu, tent, relingiWyposażenie kambuza, środki ratunkowe, gaśnica. Kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, siekierka, saperka, wiadro, drabinka rufowa, Parking, woda zaburtowa.

Czarter na regaty, sternik powinien własnym zakresie starać się o właściwą ubezpieczenie, które obejmuje organizowane regaty.

Maxus 28 dane techniczne 

MAXUS 28 projekt jachtu żaglowego

Zdięcia jachtu Maxusa - Giżycko Stanica Wodna Port „Stranda”

bottom of page