top of page
Stillo 30 czarter jachtów bez patentu

Jacht Stillo 30 czarter bez patentu na Mazurach

JACHTY HAUSBOTY NA MAZURACH

Czarter Jachty na Mazurach oferujemy wynajem jachtów motorowych bez patentu i wynajem jachtów typu Stillo 30, Nautika 1000, Futura 36, Futura 40, Nautiner 40, Am 780, Nautika 1080 Solej, Nautika 830, Futura 860 hauseboot bez uprawnień.
Przeżyj niesamowitą przygodę w jachtach bez uprawnień i beztrosko przemierzaj Krainę Tysiąca Jezior. Zapraszamy na Mazury.

Wynajem jachtu Stillo 30 bez patentu


Drodzy czytelnicy. Oczywiście to nie przypadek, że opisywany Hausboot słynny bez wątpienia, coraz bardziej dom na wodzie nie zostanie u nas bez rozgłosu na, który zasługuje. Coraz częściej jest doceniany i wyróżniany na Mazurskich jeziorach. Ma ogromne poparcie u rodzin z dziećmi, jak i u grup zorganizowanych. Zakwaterować na swoim pokładzie może do 10-osób.

Pozostawmy zatem, wycieczki lądowe autem i przenieśmy się na rejsy po szerokich wodach Giżycka i jego okolicach. Fakt jest taki, że Hausboot staje się przełom dla wygodnych i bardziej wymagających, zatem możemy powiedzieć, że wychodzi  na  przeciw naszym wymogom jeśli chodzi o wygodę i standard. Zdobywa coraz to większe uznanie, akceptacje oraz poparcie. Tu niespodzianką dla wszystkich jest to, że nie musimy posiadać patentu.

JACHTY HAUSBOOTY BEZ UPRAWNIEŃ

 

Masz ukończone 18 lat I chcesz zacząć swoja żeglarską przygodę? - potrwa to błyskawicznie, nikt cie nie będzie pytał czy potrafisz bo sprawa jest bardzo prosta.

Hausbooty bez uprawnień posiadają proste w obsłudze sterowanie, dzięki czemu nie będzie problemu z pływaniem. Dzięki jego standardom nasz pobyt będzie ożywiony i nie przytłoczy nas rutyna. Beztrosko będziemy się cieszyć swobodą, zabawą oraz oddawać się emocjom jakie sobie stworzymy. Zadbajmy więc o zadowolenie z pobytu, i wybierzmy właśnie dom na wodzie, nie żaglówkę. Unikniemy  niepokojących związanych z warunkami pogodowymi utrudnień,  zwłaszcza gdy załoga jest doświadczona.

Hausbooy bez uprawnień są projektowane zwłaszcza pod  kontem łatwości obsługi i komfortu prowadzenia. Dzięki małemu zanurzeniu mamy możliwość pływania po płytkich akwenach. Będzie to dla nas bardzo opłacalne, gdyż będziemy mogli dotrzeć do ciekawych miejsc, zatrzymać się na płyciźnie  i wykąpać na środku jeziora. Wielokrotnie  nas zadziwi i będzie widać radość na naszych twarzach, zachwyt oraz oczarowanie właśnie tym domkiem na wodzie. 

 

KOMFORT JACHTÓW MOTOROWYCH I HAUSBOOTÓW

 

Poza tym na zewnątrz, możemy spokojnie sobie zorganizować pobyt. Miejsca jest pod dostatkiem. Warunki są doskonałe, by cieszyć się pięknymi chwilami w całym gronie, w którym przybyliśmy. Mimo tego wszystkiego ucieszy nas fakt, że możemy zabrać tyle rzeczy ile potrzebujemy, gdyż wyposażony jest w mnóstwo miejsc do przechowywania. Miłośnicy gotowania, również się tu odnajdą gdyż Hausboot zadbał o takie miejsce. Przestronna kuchnia i salon pozwolą na zaserwowanie i zjedzenie wspólnego posiłku, bez wychodzenia do restauracji i czekania, aż zostaniemy obsłużeni. Popłyńmy zatem dalej, bo mamy już ukończone 18 lat.   


Zwiedzajmy, cieszmy się chwilą  dotrzyjmy również w ustronne ciche miejsce. Bo tak jak już w/w ma małe zanurzenie więc, możemy wypoczywać pod przepięknymi koronami drzew, czy też w miejscu,  które nam się spodobało. Żadna zatoczka nie jest mu straszna i nie do zdobycia.  Kiedy opuszczaliśmy nasz dom, niech nie dopada nas tęsknota, bo zawitaliśmy do nowego domu, lecz tym razem na wodzie. Realizujmy swoje pomysły oraz potrzeby, by w dniu powrotu powiedzieć było warto!!!Oświadczycie sobie wracamy z domu, do domu z bagażem niezapomnianych przygód i niezwykłych chwil. Niech to będzie dobry koniec pobytu na  Hausboot – domu na wodzie.

bottom of page