top of page

Nautiner 40 - Czarter

NAUTIKA 40 czarter jachtu (11)
NAUTIKA 40 czarter mazury (14)
NAUTIKA 40 czarter Giżycko (12)
NAUTIKA 40  czarter (3)
NAUTIKA 40 (17)
NAUTIKA 40 (16)
NAUTIKA 40 (15)
NAUTIKA 40 (13)
NAUTIKA 40 (10)
NAUTIKA 40 (1)
Czarter na mazurach NAUTIKA 40 (18)
Czarter NAUTIKA 40 (8)

Dane techniczne

NAUTIKA 40 Mazury czarter jachtów bez patentu

Nautiner 40 jacht 8 osobowy Mazury | Czarter Mazury | Czarter jachtów bez patentu | Wynajem jachtów bez uprawnień | Jacht motorowy houseboat 

 

Nautiner 40 - Czarter Mazury na Mazurach zaprasza do czarteru jachtu bez patentu houseboat  Nautiner 40, spacerowego  jachtu motorowego, typu Hous eboat o najwyższym komforcie zakwaterowania załogi, ochrzczonego  królem mazurskich jezior. Zdecydowanie można go nazwać pływającym domem na wodzie, gdyż posiada do tego doskonałe warunki. Dwie bardzo przestrzenne sypialnie na dziobie i rufie, a każda z nich posiadająca wc. Prócz tego mamy wygodny salon i funkcjonalny dobrze wyposażony kambuz, jak również kolejny atut to wnętrze zaopatrzone w ogrzewanie.

Duże okna na całym jachcie, zapewniają łatwy dostęp światła dziennego do kabin, a wysokość stania pozwala na swobodne ruchy bez poczucia skrępowania. Ponadto jacht wyróżnia się dużym kokpitem oraz dwoma słonecznymi pokładami. Na jachcie Nautiner 40 może wypoczywać i pływać liczba członków składająca się z 8 osób, jednak najlepszy komfort będzie odczuwalny przy 6 osobowej załodze, ponieważ jacht posiada trzy zamykane kabiny. Wyposażenie sypialni to pojemne szafy i półki oraz bardzo wygodne łózka z materacami. W obydwu łazienkach są elektryczne toalety, prysznic, umywalka, a także  instalacja dostarczająca ciepłą i zimną wodę. Wyposażenie kuchni również po domowemu posiada w swoim zakresie dwupalnikową kuchenkę z piekarnikiem oraz zlewozmywak. Salon tutaj jest zarówno jadalnią, pokojem dziennym jak i opcjonalnie może być sypialnią i służyć jako miejsce do spania dla dwóch osób.

Czarter łodzi Nautiner 40 nie wymaga patentu , dziobowy ster strumieniowy ułatwia bardzo precyzyjne manewry na wodzie, a solidny osprzęt i zastosowane nowoczesne technologie umożliwiają pewną, bezpieczną żeglugę. Podstawowym wyposażenie łodzi jest silnik diesel i dziobowy ster oraz zestaw akcesoriów dostosowanych do bezpiecznego cumowania. Osprzęt w skład którego wchodzą knagi i półkluzy, dwie kotwice, bosak do wygodnego łapania boi, długie cumy jak również wytrzymałe odbijacze.

Czarter Jachtów notorowych Houseboat na Mazurach zapewni Ci komfort podczas pobytu na jachcie Nautiner 40, bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, jak również niezapomniane chwile, które spędzisz w otoczeniu piękna mazurskich szlaków wodnych.

Wyposażenia jachtu 

oświetlenie kokpitu, oświetlenie nawigacyjne, instalacja wody pitnej, instalacja elektryczna, relingi, kuchenka gazowa, zlewozmywak, prysznic, radio, CD, TV, ogrzewanie, lodówka, ciepła woda, woda zaburtowa, echosonda,  napełniona butla turystyczna z gazem, pełne wyposażenie kambuza, środki ratunkowe i gaśnica, stolik kokpitowy, gniazdko ładowania telefonu, , kotwica, cumy, pagaje, bosak, odbijacze, wiadro, drabinka rufowa , Ubezpieczenie OC, Ubezpieczenie JachtCasco, Ubezpieczenie NW, Ubezpieczenie od kradzieży silnika

Jacht motorowy bez patentu na Mazurach

Nautiner 40 Nowa jednostka - jacht bez uprawnień   

W naszej flocie również znalazło się miejsce dla nowej jednostki takiej jak Nautiner 40, jeden z największych luksusowych jachtów spacerowy bez patentu na Mazurach. Komfortowy kolos jak dom na wodzie z dwiema bardzo przestronnymi sypialniami na dziobie i rufie, z oddzielnym morskim WC. Na jachcie jest także wygodny duży salon i funkcjonalny kambuz, zwłaszcza dla osób, które doceniają przeszczep. Ponadto jacht wyróżnia duży kokpit z wygodnym siedzeniem dla sternika oraz dwa pokłady słoneczne. Na Nautinerze 40 może pływać i wypoczywać 8 osób, ale pełny komfort osiągany jest przy 6-osobowej załodze, gdyż jacht posiada trzy zamykane kabiny do spania.
Jacht wyposażony jest w bi mini wysokiej jakości, który skutecznie nam chroni od wiatru słońca i deszczu, jest ogrzewany z systemem webasto na olej napędowy, a wnętrze urządzone jest bardzo domowo, te wszystkie zalety sprawiają, że nawet przy niepogodzie rejs nadal jest bardzo przyjemny. Duże okna na całym jachcie zapewniają odpowiednią ilość światła i ciepłej energii dziennego, a wysokość stania w kabinie pozwala na swobodne poruszanie się tak jak w domu.
Sypialnie wyposażone są w pojemne wygodne szafy, półki, mnóstwo schowków oraz centralnie położone duże łóżka z wygodnymi miękkimi materacami. Dwie łazienki wyposażone są lustrami, prysznicem, morską toaletę elektryczną, umywalkę i instalację bojlera elektrycznego, który zapewnia nam ciepłą wodę. Podczas cumowaniu na dziko ciepłą wodę, również można odzyskać przy uruchomieniu napędu. Tak zwaną salon kuchnia wyposażona jest w wielofunkcyjną kuchenkę spirytusową z integrowaną piekarnikiem i zlewozmywakiem. Przestronny salon to zarówno jadalnia, pokój dzienny i opcjonalnie sypialnia. Znajduje się w nim wygodna kanapa, która po rozłożeniu może służyć jako miejsce do spania dla dwóch osób.
Poza podstawowym wyposażeniem na jachcie są zainstalowane dwa stery strumieniowe, na dziobie i na rufie, daje nam to dużą przewagę i bezpieczeństwa przy manewrach i cumowaniu ciasnych portów. Dodatkowo są uchwyty na przewiezienie kilku rowerów i wózków dla niepełnosprawnych.

Czarter jachtów houseboat bez patentu na Mazurach

bottom of page