top of page

Dlaczego Tes 32 Dreamer to “jacht marzenie”?

Błogie widoki, spokojny szum wody, świeże powietrze. Rejs na Mazurach to doskonały pomysł na urlop dla wszystkich, którzy chcą się odstresować i zapomnieć o miejskim życiu. Te osoby, które oczekują od urlopu przede wszystkim relaksu, nie powinny mieć problemu z czarterem odpowiedniej łodzi. Wybór jest oczywisty i pada na Tes 32 Dreamer. Jacht, jak sama nazwa wskazuje, jest jak spełnienie marzeń! Co sprawia, że to prawdziwa perełka na mazurskich jeziorach?


Jacht Tes 32 Dreamer – przede wszystkim luksus


To wymarzona propozycja doskonała na dłuższe urlopy. Dlaczego? Głównie ze względu na jej powierzchnię użytkową oraz przestronna budowę. Do dyspozycji załogi jest łazienka oraz dość duże, zamykanie kajuty, które dają poczucie prywatności. Dzięki nim wielodniowe przebywanie na wodzie nie będzie monotonne, lecz odprężające. Co więcej, wnętrze jednostki jest urządzone z prawdziwym smakiem, w iście luksusowych kolorach. Wielką rolę gra tutaj drewno w klasycznym, głębokim odcieniu. Przywodzi na myśl estetykę lat 20. XX wieku, czyli okres prawdziwego blichtru i szampańskiej zabawy.


Tes 32 Dreamer to jacht, który zachwyca nie tylko wnętrzem, ale również tym, co na zewnątrz. Prosta, smukła linia jednostki wspaniale prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. Na pokładzie jest wystarczająco dużo miejsca, aby spędzić urlop marzeń. Można podziwiać widoki, opalać się i oczywiście i komfortowo wykonywać obowiązki załogi!


Tes 32 Dreamer - jacht czy hotel na wodzie?


Jednostka-marzenie zapewnia nie tylko komfort pod względem estetycznym, ale i technicznym. Jest dostosowana do trudniejszych wód morskich, zatem na śródlądowych sprawdzi się równie dobrze. Niestraszne jej fale oraz wiatr. Wymarzony jacht Tes 32 Dreamer jest odpowiednio ciężki i mocno balastowany, a dzięki temu niezwykle stateczny!


Niekwestionowana zaletą jednostki jest łatwość w prowadzeniu, tak pod żaglami, jak i w porcie. Doświadczony sternik i załoga nie będą mieć problemu z wykonywaniem swoich zadań. Głównie za sprawą dobrze dobranego, nowoczesnego osprzętu pokładowego, adekwatnego dla jednostki o tych rozmiarach.


Comments


Wyróżnione posty
Podążaj za nami
Ostatnie posty
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Wyszukaj wg tagów
Archiwum
bottom of page