Czarter Mazury - Pływamy po mazurskich jeziorach

Czarter Mazury - Zachęcamy żeglarzy do wynajmowania bezpiecznych w dobrym stanie technicznym jednostek pływających oraz sprzętu wodnego, gdyż wiemy, że jest to podstawą w żeglarstwie. Tak więc najprostszą opcją będzie odwiedzenie naszej strony czarter-mazury.com do czego zachęcamy. Wystarczą dwie minuty, a zapoznasz się z szczegółowymi opisami oraz ukażą się oferty wraz z zakładkami. To tam znajduje się szeroka baza usługowa oraz ofertowa, którą warto przejrzeć. Ujawnią się jachty wolniejsze żaglowe także szybsze zwrotne jachty motorowe oraz houseboaty.

Nasza firma Czarter-Mazury.com znajduje się w Giżycku, a jachty stacjonują w Porcie Stranda ul. Perkunowo 36. W prawdzie każdy odnajdzie swój przysłowiowy diament, w którym przemierzy z zapałem mazurskie jeziora. Nienaganna natura piękne jeziora, na których nie ma wzmożonego ruchu pozwolą na niezapomniany urlop. Czarterowanie naszych łodzi jest szybkie proste i łatwe więc postaw na nasze jachty.

Rezerwowanie z nami oraz naszymi doświadczonymi sternikami to nierozłączna pomoc dla was byśmy mogli wspólnie cieszyć się pięknymi chwilami, czerpać odpoczynek z rejsu po mazurskich jeziorach, bo natura i woda to kryształ Warmii i Mazur, które przyniosą mnóstwo niezapomnianych doznań. Dołożymy wszelkich starań by usłyszeć waszą decyzje, że w przyszłym roku ponownie zechcecie być razem z nami i na naszych jachtach .Mazury to widok zapierający dech w piersi natomiast Giżycko to niesamowite miasto jak i jego okolice. To ceniony zakątek świata i często wybierany kierunek, który cieszy się zainteresowaniem wśród Żeglarzy.

Czarter jachtów - Nasza flota wybór jachtów

Nasza wachlarz ofertowy łodzi jest zróżnicowany i korzystny dla osób czarterujących. Przedstawimy kilka przykładów który wprawi nas w wygodę chociażby model: Maxus 33, Antila 33, Delphia 33, Cobra 33 Tes 32 Dreamer lub Twister 36 natomiast komfortu dodać szybkość i dynamikę, z naszego zestawu jachtów żaglowych do 28 stóp polecamy: Maxus 28, Maxus 26, Twiste 26, Antila 26, Antila 27 lub Twister 870 Complikatora który wielokrotnie brał udział na organizowanych regatach na Mazurach.

Jednak statystyka pokazuje że co raz bardziej nasze społeczeństwo robi się leniwe i wygodne. Na Mazurach z roku na rok rośnie się liczba klientów, którzy wolą Mazury odwiedzić i relaksować bez wysiłku fizycznego i z tego powodu bardzo popularne są tak zwane jachty (hauseboat) bez patentu. Często polecane rodzinom z dziećmi i dla osób ceniących komfort oraz grupom zorganizowanym.W naszej firmie też nie brakuje jachtów tego typu. Mamy do dyspozycji jachty: Nautika 1000, Nautika 1080 Solej, Nautika 1300, Nautiner 40, Futura 36, Futura 40, lub Stillo 33 które zostało wyróżnione na targach wiatr i woda w 2019 r. w Warszawie.

Daj się ponieść nie tylko wodzie, ale i odrobinie szaleństwa, emocji i luksusu. Niezapomnianych wrażeń doznasz na naszych świetnych jachtach. Kolekcje ofert, które ci przedstawiamy nie są standardowe i nie wszędzie spotykane. Za każdym razem staramy się aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni. Koniecznie odwiedzajcie naszą stronę https://www.czarter-mazury.com/ i polujcie na ciekawe okazje i rabaty.

Czarter jachtów Mazury zapraszamy wynajem jachtów

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square