top of page

Czarter Mazury - Pływamy po mazurskich jeziorach

Czarter Mazury - Zachęcamy żeglarzy do wynajmowania bezpiecznych w dobrym stanie technicznym jednostek pływających oraz sprzętu wodnego, gdyż wiemy, że jest to podstawą w żeglarstwie. Tak więc najprostszą opcją będzie odwiedzenie naszej strony czarter-mazury.com do czego zachęcamy. Wystarczą dwie minuty, a zapoznasz się z szczegółowymi opisami oraz ukażą się oferty wraz z zakładkami. To tam znajduje się szeroka baza usługowa oraz ofertowa, którą warto przejrzeć. Ujawnią się jachty wolniejsze żaglowe także szybsze zwrotne jachty motorowe oraz houseboaty.

Nasza firma Czarter-Mazury.com znajduje się w Giżycku, a jachty stacjonują w Porcie Stranda ul. Perkunowo 36. W prawdzie każdy odnajdzie swój przysłowiowy diament, w którym przemierzy z zapałem mazurskie jeziora. Nienaganna natura piękne jeziora, na których nie ma wzmożonego ruchu pozwolą na niezapomniany urlop. Czarterowanie naszych łodzi jest szybkie proste i łatwe więc postaw na nasze jachty.

Rezerwowanie z nami oraz naszymi doświadczonymi sternikami to nierozłączna pomoc dla was byśmy mogli wspólnie cieszyć się pięknymi chwilami, czerpać odpoczynek z rejsu po mazurskich jeziorach, bo natura i woda to kryształ Warmii i Mazur, które przyniosą mnóstwo niezapomnianych doznań. Dołożymy wszelkich starań by usłyszeć waszą decyzje, że w przyszłym roku ponownie zechcecie być razem z nami i na naszych jachtach .Mazury to widok zapierający dech w piersi natomiast Giżycko to niesamowite miasto jak i jego okolice. To ceniony zakątek świata i często wybierany kierunek, który cieszy się zainteresowaniem wśród Żeglarzy.

Czarter jachtów - Nasza flota wybór jachtów

Maxus 33 - czarter jachtów

Jednak statystyka pokazuje że co raz bardziej nasze społeczeństwo robi się leniwe i wygodne. Na Mazurach z roku na rok rośnie się liczba klientów, którzy wolą Mazury odwiedzić i relaksować bez wysiłku fizycznego i z tego powodu bardzo popularne są tak zwane jachty (hauseboat) bez patentu. Często polecane rodzinom z dziećmi i dla osób ceniących komfort oraz grupom zorganizowanym.W naszej firmie też nie brakuje jachtów tego typu. Mamy do dyspozycji jachty: Nautika 1000, Nautika 1080 Solej, Nautika 1300, Nautiner 40, Futura 36, Futura 40, lub Stillo 33 które zostało wyróżnione na targach wiatr i woda w 2019 r. w Warszawie.

Nautiner 40 Czarter mazury

Daj się ponieść nie tylko wodzie, ale i odrobinie szaleństwa, emocji i luksusu. Niezapomnianych wrażeń doznasz na naszych świetnych jachtach. Kolekcje ofert, które ci przedstawiamy nie są standardowe i nie wszędzie spotykane. Za każdym razem staramy się aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni. Koniecznie odwiedza cie naszą stronę https://www.czarter-mazury.com/ i poluj cie na ciekawe okazje i rabaty.

Czarter jachtów Mazury zapraszamy wynajem jachtów

Comments


Wyróżnione posty
Podążaj za nami
Ostatnie posty
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Wyszukaj wg tagów
Archiwum
bottom of page