top of page

Antila 27 - Jacht na rodzinny rejs po Mazurach

Nasza firma umożliwia wypożyczenie najróżniejszych jednostek pływających. Zależnie od potrzeb, długości urlopu oraz doświadczenia, proponujemy inne łodzie. Rozważając czarter jachtów na mazurach, warto wybrać jednostkę Antila 27. Cieszy się ona niezwykłą popularnością wśród wielu żeglarzy. Nie jest ani za duża, a ni za mała. To właśnie rozmiar jest jednym z jej największych atutów. Drugą ważną zaletą łodzi jest komfort, tak sterowania, jak pobytu na pokładzie. Doskonale nadaje się do żeglugi z pociechami, np. w wieku szkolnym.


Jaka łódź jest odpowiednia na rodzinny rejs?


Według nas - a także licznych miłośników żeglugi - w swojej klasie Antila 27 nie ma osobie równych. To doskonały jacht do czarteru na Mazurach, bowiem prowadzi się go lekko, jest zwrotny, łatwo nim manewrować. Ma ponad 8 m długości. To zaś czyni z jachtu jednostkę nie za dużą i nie za małą. Dzięki temu dobrze się nim manewruje, szczególnie w portach. Sprawdzi się na wycieczki w urokliwe miejsca na mazurskich szlakach.


Antila 27 to dobra propozycja dla tych, którzy chcą spędzić wartościowy czas w pięknym miejscu. Jednostka ta odznacza się wyjątkowymi walorami estetycznymi. Jest minimalistyczna i nowoczesna. Jej prosta linia cieszy oko, zaś wnętrze zachwyca luksusem, na który każdy może sobie pozwolić. Łódź jest stabilna, co zmniejsza ryzyko, że dzieci stracą równowagę, gdy pojawią się fale lub silniejszy wiatr.


Czarter jachtów na mazurach – komfort i relaks


Antila 27 jest wyposażona w kuchenkę, zlewozmywak i naczynia. Ma ogrzewanie (pogoda na Mazurach bywa kapryśna, więc to bardzo ważny element!), lodówkę, instalację wody pitnej oraz wygodne koje.


Jednostka ma aż trzy zamykane kabiny, co daje dużo prywatności i swobodną przestrzeń do relaksu w ciszy. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo jest odpowiednio zakwaterować uczestników rejsu. Jedną kabinę mogą zająć rodzice, inną dzieci, a jedna może posłużyć np. jako miejsce do zabawy w czasie niepogody. Wspaniale będzie zagrać w niej w gry planszowe lub poczytać morskie opowieści z dreszczykiem.


Pokład jachtu Antila 27 jest zaskakująco przestronny, zważywszy na jej wymiary, co docenią wszyscy członkowie załogi, chcąc rozprostować nogi i obserwować piękne widoki.


Commentaires


Wyróżnione posty
Podążaj za nami
Ostatnie posty
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Wyszukaj wg tagów
Archiwum
bottom of page