top of page
CZARTER JACHTÓW MAZURY KONTAKT

contact

CZARTER JACHTÓW KONTAKT
Port Stranda w Giżycku
Get information on yacht availability and prices

Thank you for submitting! We'll be in touch soon

Yacht Charter Masuria Port Stanica Wodna Stranda

Pierkunowo 36

11-500 Giżycko

voiv. Warmia-Masuria Province

Nip: 8471613433

Regon: 281547380

+48796163619

biuro@cjacht.pl

Please contact us on: Monday-Sunday 7: 00-22: 00

 • facebook
 • Twitter Clean
 • w-youtube

Klauzula informacyjna (RODO):

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

 1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest COGITO ERGO SUM, UL. KOLONIA 8B / 11-612 KRUKLANKI.

 2. kontakt z Administratorem Danych Osobowych: CZARTERJACHTY@GMAIL.COM

 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu odwołania zgody

 5. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych

 6. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie (opcje: subskrypcji, konkursu itp.) a konsekwencją takiego przetwarzania będzie otrzymywanie wyselekcjonowanej informacji marketingowej

 8. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością uczestnictwa w subskrypcji newslettera, uczestnictwa w konkursach, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach i dalszym procesie rekrutacji. Jednocześnie zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu subskrypcji newslettera, uczestnictwa w konkursach, otrzymywania ofert marketingowych, udziału w ankietach i w dalszym procesie rekrutacji. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie danych wrażliwych w celu realizacji uzasadnionych potrzeb Administratora, w tym w związku z rekrutacją dziecka do placówki.

KLAUZULA INFORMACYJNA (RODO) *

PRZYJMUJĘ DO WIADOMOŚCI I WYRAŻAM ZGODĘ.

bottom of page