top of page

Twister 26 - sport czy rekreacja?

Niektóre łodzie z naszej floty przypadną do gustu początkującym żeglarzom. Inne jachty, takie jak Twister 26, to doskonała propozycja dla tych, którzy mają już doświadczenie w wodnych podróżach. Z najmu tego właśnie modelu będą zadowoleni wszyscy ci, którzy lubią testować nowe łodzie i łączyć aktywny, sportowy wypoczynek z rekreacją wśród mazurskich wód!


Najlepszy sportowo-rekreacyjny jacht do wynajęcia


Konstrukcja jachtu Twister 26 plasuje go gdzieś pomiędzy jednostką turystyczną i regatową. Smukła linia pomaga w trakcie wyścigu i wchodzenia lub wychodzenia z portu. Duża mesa i wysoki standard sprawiają, że jednostka jest wymarzona na rejsy z przyjaciółmi lub wyprawy studenckie. Zaś płaski pokład i minimalne zanurzenie, gwarantują wygodne użytkowanie. Tą łodzią łatwo dopłynąć do brzegu, nawet płytkiego. Nie ma na niej miejsca dla monotonii, o której mówią ci, którzy jeszcze nie poznali uroków żeglowania na Mazurach.


Twister 26 – jacht dla osób szukających wrażeń


Miłośnicy prędkości docenią jego nieco agresywny, sportowy charakter. Jednostka, nawet przy małych wiatrach, może szybko mknąć po wodach mazurskich jezior. Jest to zasługa dużej powierzchni żagli przy stosunkowo krótkiej linii wodnej. Nie bez znaczenia jest także wysoki maszt oraz smukły kształt. Pozwala on na szybkie manewrowanie, zaś jednostka jest bardzo zwrotna i zwinna.


Ten sportowo-rekreacyjny jacht niezwykle łatwo wchodzi w przechył i trzyma się tej pozycji. Co więcej, nie pogłębia przechyłu, niezależnie od siły wiatru. To sprawia, że miłośnicy adrenaliny mogą liczyć na solidną dawkę niezapomnianych wrażeń.


Dlaczego warto wynająć Twister 26?


Doświadczeni żeglarze, którzy już wielokrotnie pływali po Mazurach, docenią nowoczesny osprzęt, który umożliwia jednoosobową obsługę. Dzięki temu można wymieniać się obowiązkami i podzielić czas na sport orazrekreację! Odpoczynek będzie tu przyjemny, zarówno w pogodę, jak i w deszcz. Jacht ma radio, lodówkę, instalację wody pitnej, a także inne udogodnienia. Dzięki temu podróż będzie przyjemna, niezależnie czy urlop na Mazurach wypada w sezonie czy poza nim.


Twister 26 polecamy odważnym i doświadczonym sternikom. To jedna z niewielu jednostek, która równie dobrze sprawdzi się na rejsach rekreacyjnych, jak i na regatach!

Wyróżnione posty
Podążaj za nami
Ostatnie posty
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Wyszukaj wg tagów
Archiwum
bottom of page