CZARTER JACHTÓW

MAXUS 33 regatowy

Czarter jachtów żaglowych na Mazurach

Czarter jachtów żaglowych to jeden z najbardziej atrakcyjnych wariantów wypoczynku i rekreacji na Mazurach. Pomysłów na spędzenie urlopu na Mazurach jest aż nadto ale zaobserwować można, że coraz częściej osoby przyjezdne wybierają opcję spędzania wolnego czasu na wodzie.  A tu wachlarz możliwości jest bardzo szeroki, poczynając od kajaków czy rowerów wodnych, poprzez wypożyczenie jachtu. Wynajem szybkiej łodzi motorowej, czy jachtów żaglowych albo też zamieszkanie w domu na wodzie (houseboat).

Żeglowanie jest jedną z najprzyjemniejszych form kontaktu z przyrodą, zarówno dla zwolenników adrenaliny jak również miłośników błogiego lenistwa. Doskonałe warunki panujące na wodach jeziora Niegocin i Kisajno gwarantują satysfakcję  wytrawnym żeglarzom, jak i stwarzają dogodne okoliczności szkoleniowe.  Również osoby nieposiadające wymaganych uprawnień czy też praktyki, mogą doświadczyć niezapomnianych wrażeń. Wynajmując łódź bez wymaganego patentu, lub skorzystać z usług lokalnego kapitana.

Czarterowanie jachtów żaglowych to dobre rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Wysoki poziom bezpieczeństwa, przestronne wnętrza, osobne kajuty zapewniające ciszę, dają poczucie luksusu i niezależności. Wypożyczalnię jachtów żaglowych na mazurskich wodach preferują osoby ceniące spokój i możliwość asymilacji, ucieczki, przycumowania w miejscu oddalonym od zgiełku. Wynajem jednostek żaglowych okaże się również perfekcyjnym pomysłem dla tych, którzy stawiają na dobrą zabawę i przeżycie niezapomnianych przygód w gronie przyjaciół i znajomych.

Wypożycz jacht żaglowy tanio

Czarter jachtów na Mazurach daje miłośnikom prędkości, fanom mocnych wrażeń proponujemy z kolei wypożyczenie łodzi motorowej, która zdecydowanie skróci czas eksplorowania giżyckich akwenów. Umożliwi sprawdzenie się w takich sportach wodnych jak narty wodne czy deska. Łódź motorowa jest dedykowana osobom kochającym adrenalinę i pragnącym spenetrować  mazurskie jeziora w nieco bardziej ekscytującym stylu.

Jak wybrać wersję stosowną dla siebie, dopasowaną do naszych preferencji, spełniającą nasze oczekiwania zarówno w sferze finansowej jak i w wymiarze komfortu?

Amatorom wędkowania i tym , którzy zdecydują się spędzić urlop we dwoje tudzież w samotności sugeruje się małe łodzie motorowe, czy też żaglowe, łatwe do obsłużenia nawet w pojedynkę. Jaką przewagę ma czarter jachtów żaglowych, motorowych nad turystyką pieszą czy chociażby rowerową? Przede wszystkim czarter jachtów zapewnia nam kolokwialnie rzecz ujmując dwa w cenie jednego, otóż nocleg wraz z możliwością przemieszczania się, odwiedzania i odkrywania tajemniczej, dzikiej przyrody.

Mazury – to kraina utożsamiana przede wszystkim z naturą. Wchodząca w skład Zielonych Płuc Polski, w tłumaczeniu na język angielski  Green Lungs of Poland,  niemiecki Die Grüne Lungen Polens. Nie bez kozery zwykło się nazywać Mazury Cudem Natury. Jest to bowiem obszar nietuzinkowy, unikatowy pod względem fauny, flory i walorów estetycznych. Powierzchnia porośnięta lasami, tworzącymi wraz z licznymi rzekami i jeziorami niepowtarzalny krajobraz, który umiłowali sobie nie tylko mieszkańcy tych regionów ale także turyści z Polski i zagranicy. Ci ostatni upatrują się w tejże krainie odskoczni, azylu, miejsca, w którym wypoczywa, dusza ciało i mózg.

Wariantów wypoczynku n Mazurach jest aż nadto ale zaobserwować można, że coraz częściej osoby przyjezdne wybierają opcję spędzania wolnego czasu na wodzie, a tu wachlarz możliwości jest bardzo szeroki, poczynając od kajaków czy rowerów wodnych, poprzez czarter jachtów, wynajem szybkich łodzi motorowych, czy też houseboatów.

Wynajmij żaglowe jachty w Krainie Tysiąca Jezior

Show More

MAXUS 26

© 2023 by Luxury Yacht Charter. Proudly created with Wix.com

  • Facebook kontakt tematy o wynajmu ja
  • Twitter kontakt tematyczni o czarter
  • Google+ informacja o wypożyczalni ja
  • YouTube filmiki temat o jachtów
  • Pinterest kontak jachty w giżycku
  • Instagram obrazy jachty kontakt
CZARTER JACHTÓW (107)

CZARTER JACHTÓW NA MAZURACH