Czarter jachtów na Mazurach - jesteśmy firmą czarterową i zajmujemy się wynajmem jachtów żaglowych i jachtów motorowych na Mazurach. Realizujemy czarter w portach: Giżycko, Sztynort, Wilkasy i Mikołajki.

 

Czarter jachtów na Mazurach w Giżycku - zajmujemy się wynajmem jachtów na Mazurach. Nasze jachty żaglowe stacjonują w Giżycku, Sztynorcie, Wilkasy i w Mikołajkach. Zapraszam na Czarter jachtów, lub wynajem jachtów. Swoje jachty, houseboats, szybkie łodzie, jachty żaglowe w sezonie 2018 roku będą stacjonowały w nowoczesnym porcie w miejscowości Giżycko.

Czarter jachtów na Mazurach Port Stranda "Giżycko" 

Ośrodek Port "Stranda" położony nad zatoką Tracz jeziora Kisajno jest nowoczesnym centrum wypoczynkowym. Położony na 3,5 ha ośrodek znajduje się 1 km od centrum Giżycka. 

Prócz bazy noclegowej  znajduje  się tu przystań jachtowa która pomieści ok.200 jednostek. Każdy przycumowany jacht ma możliwość dostępu do energii elektrycznej  i wody. Doświadczeni bosmani  służą tu  pomocą.  Do dyspozycji żeglarzy są nowoczesne sanitariaty (14  prysznic, 17 toalet, umywalnia z miejscami do mycia naczyń), pralnia w której są dwie pralki i automat do suszenia.

 

Oczywiście do dyspozycji wszystkich gości, także niepełnosprawnych  jest tawerna- serce każdej mariny. Położona nad brzegiem jeziora z ogromnym tarasem  i pięknym widokiem pomieści 300 gości.  Skosztować można tu potraw z grila inspirowanych  tradycyjną  kuchnią norweską . Wieczory w tawernie  umili muzyka  szantowa grana na żywo.  Na tarasie znajdują się piłkarzyki i cymbergaj, a w tawernie dwa stoły bilardowe. Najmłodsi goście mogą korzystać z atrakcyjnie wyposażonego placu zabaw i ścianki wspinaczkowej oraz boiska do siatkówki i koszykówki.

 

Ośrodek  poza apartamentami,  mariną i polem kempingowym  posiada także parking który pomieści 100 pojazdów.  Całość  jest w pełni przystosowana do ugoszczenia  osób niepełnosprawnych.

Stranda to nowoczesna stanica  kompleksowo wyposażona która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających żeglarzy.

Czartery jachtów Port Ekomarina w Giżycku 

Czartery jachtów w Ekomarinie - to jeden z największych na Mazurach portów śródlądowych, wybudowany w 2011 roku nad jeziorem Niegocin. Nowoczesny port z pełnym zapleczem sanitarnym oraz technicznym spełni oczekiwania najbardziej wymagających żeglarzy.

Marina jest idealnie dostosowana do potrzeb wszystkich żeglarzy. Znajdują się tam nowoczesne sanitariaty o łącznej powierzchni 412m2 (prysznice, WC, umywalki, itp.), a także kuchnia oraz pralnia. Każdy jacht ma możliwość dostępu do energii elektrycznej oraz wody. Przy porcie znajduje się również parking dla 168 samochodów osobowych oraz 4 autobusów. Jest on monitorowany całodobowo.

Port jachtowy w Giżycku posiada również dobrze wyposażony sklep żeglarski, punkt informacji, pompy do opróżniania zbiorników ze ściekami, urządzenia portowo-remontowe oraz zaplecze gastronomiczne. Restaurację znajdującą się na terenie portu, cechuje marynistyczny klimat i wybitna kuchnia regionalna, specjalizująca się przede wszystkim w potrawach ze świeżych, mazurskich ryb. Goście lokalu mogą zajadać się lokalnymi specjałami podziwiając jednocześnie widok roztaczający się na piękne jezioro Niegocin.

MAXUS 26

© 2023 by Luxury Yacht Charter. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon